Oceny Dodge Journey

Oceny Dodge Journey – wybierz silnik

Najnowsze oceny Dodge Journey

~Czuruk
Terenowy 3.6 V6 287KM 211kW
Auto posiadam od dwóch lat. Na razie jestem bardzo zadowolony chociaż przydałaby się lepsza skrzynia bo ta jest trochę ospała i nie wykorzystuje w pełni potencjału tego silnika. Auto bardzo wygodne na trasy i pakowne. Spalanie w mieście około 20 LPG w trasie przy jeździe 100 - 110 km/h spokojnie można zejść poniżej 13 litrów. Z nieplanowanych wydatków to jedynie chłodnica oleju z której ciekł olej, koszt z robocizną to około 1500 zł. Silnik...
~L
Terenowy 2.4 170KM 125kW
Szukałem samochodu rodzinnego, ponieważ pojawiła się córa, a jazda Astrą H GTC z wózkiem we trójkę, była sama w sobie extremem. Stąd pomysł na wyższe, przestrzenne z pojemnym bagażnikiem. Wszystkie poszukiwania oscylowały wokół vanów, typu Zafira B, Peugeot 5008 czy S-Max I. Ale ponieważ szukałem używanego i benzynę, z lat 2008-2010, rynek oferował mało samochodów, a "janusze komisów" oferowali "bezwypadki" ze szpachlą...
~gtiautohandel
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
ponieważ nie ma auta idealnego a szukając auta do firmy gdzie braliśmy pod uwagę komfort ,ładowność ,wielkość bagażnika i schowków oraz dodatki w cenie seryjnego auta za takie pieniążki nie ma nic lepszego,w tej cenie możemy kupić każde wypasione po brzegi kombi nawet superb ale żadnego nowego suwa jak q7 ,ml,land cruiser,u konkurencji bo wszystkie są droższe o 40000-50000 zł wiec jeżeli mam do wyboru jeździć nowym passatem czy awensis lub...
~Igor
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
To był mój pierwszy SUV i bardzo chwalę sobie bezpieczeństwo i przestrzeń. Mój model pochodził z pierwszej generacji i niestety - sporo niedopracowań i upierdliwości. Ma praktyczne schowki podłogowe i jest dość pakowny. Niestety słaba moc, brak ergonomii mocno dają się we znaki.
2,9
~Paweł
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Po paru latach ten samochód traci przy dobrych wiatrach 60%. Przy sytuacji z awariami sprzęgła - 90%. Uważajcie! A szkoda bo to w sumie niezłe auto. No ale w rękach Włochów, stąd może to podejście do klienta.
~nordmen
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Dla mnie super samochód,w tej cenie raczej bez konkurencji.Na tyle mi się podoba,że na firmę biorę następny egzemplarz. Wygląd typowo amerykański-mi osobiście się podoba. Mój jest w kolorze czerwony metalik i prezentuje się super z chromowanymi dodatkami. Wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle europejsko-japońskiej bezpłciowości.
3,2
~Arek
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
NIE POLECAM. To że to silnik i skrzynia biegów Volkswagena to jak widać nic nie znaczy,ważny jest też osprzęt i dodatki. Mam też Skodę Fabię 6 rok, nie dzieje się NIC!!. Ani śladu korozji, nawet wydech OK. W Jurney-u za dużo elektroniki i bajerów a zapomnieli o jakości.
~romanz
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Wyśmienite rodzinne auto, którego zalety docenisz na długich trasach. Wygoda, dynamika, przyczepność, spalanie i bezpieczeństwo, za którym stoi ponad 1,9 t solidnej blachy to niezaprzeczalne atuty tego wozu.
~olloo
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Auto duże, bezpieczne,ekonomicznei dynamiczne-TDI Przekonałem się do amerykana, ale jak zamontowali diesla. Szkoda, że tylko jedna ośka jest napędzana, ale moze kiedyś dołążą napęd 4x4, jest tylko z benzyną 3,5 l.
~Muflon
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Jeśli masz dużą rodzinkę, a zależy ci na bezpieczeństwie, komforcie i lubisz podróżować to Journey jest dobrym wyborem, wygląd -ponadczasowy, Silnik-VW, dynamiczny i osczędny. świetne połączenie ze skrzynią dwusprzęgłową.