Ocena kierowcy - Dodge Neon I Sedan

ernestoo, 16 lat temu
Silnik 2.0 i 132KM 97kW
Rok produkcji 1998
Dodge Neon I Sedan 2.0 i 132KM 97kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
full wypas pelne wyposazenie elektryka klima itd skory tylko nie ma. super auto wyrozniajace sie na drodze mam wielki uraz do golfow aster i tym podobnych samochodow jestem bardzo zadowolony z mojego neonka
Silnik 2,0 bardzo dobry, sporo mocy bo 133KM. przy tak lekkim aucie daje nie zle przespieszenie jakies 9s do setki. silnik typowo do sportowej jazdy zreszta taki sam jest w eclipse....aha przejechalem nim jakies 100000km wiekszosc to katy i ostra jazda i chodzi jak nowy.
ja mam automatyczna 4 biegowa jest dobra ale bez rewelacji przydalby sie piay bieg....super na miasto
bardzo dobry jak na amerykanskie auto. trzyma sie drogi doskonale jest troche twarde ale mi sie to podoba
bardzo dobrze wszystko widac w kazdym kierunku
dobrze ale tylko dlatego ze uchwyty na napoje sa w glupim miejscu bo puszka z napojem wejdze ale kubek z MCdonalda juz nie....
super bardzo szybko sie nagrzewa i rownie szybko chlodzi (klima)
jak na tak maly samochod to bardzo dobrze 4 osoby spokojnie jada w dluga trase
tu jest troche slabo glownie dlatego ze drzwi nie maja ram okiennych i slychac szum powietrza, po za tym ogolne wyciszenie jest kiepskie
2,0 i automat pali gora 10 litrow no chyba ze jade jak szalony to i 12 spali
chyba lepiej sie nie da auto z 1998 z pelnym wyposazeniem za jakies 8 tysiecy zlotych...nie psuje sie wyglada jest wygodne super
nic
nic