Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

s.jankowski@tiscali.fr, 21 lat temu
Silnik 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
Rok produkcji 1997
Fiat Bravo I 2.0 HGT 20V 147KM 108kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
w sumie auto sprawje sie bez zarzutow, tylko ze jak juz cos nawali, to lepiej sprzedac samochod, ceny naprawy lub wymiany czesci zbyt drogie
przy ruszaniu wydaje sie jak by silnik mial zgasnac,ale juz przy jezdzie nie ma zadnych problemow
wsteczny,czasami wchodzi nie do konca,oprocz tego nia mam zarzutow
amortyzacja szkoda slow,strasznie twarda,przy jezdzie po miejskich dziurach strasznie slychac walenie i dudnienie,nawet po wymianie resorow
z przodu,boki bez zarzutow,tyl zwlaszcza przy cofaniu strasznie slaba widocznosc
ogolnie bez zastrzerzen, tylko mala drobnostka, zbyt slabe ogrzewanie a raczej podmuch powietrza na boczne szyby
co do przestrzeni ok, mam miejsce jak na chlopa co ma 191 cm wzrostu i 100kg,tylko wydaje mi sie ze pasazerowie musza sie troszke cisnac,a co do wysokich osob siedzacych z tylu to przeszkda jest dach, wydaje mi sie ze jest zbyt nisko, a co do wyjadu na wakacje w 4 osoby,moze lepiej pomyslec o przycepce,bagaznik zbyt maly
wyciszenie jak na ta kase samochodu jest calkiem dobre,przy 190-200km/h nie jest w cale tak glosno
naprawy bardzo koszowne, jak na marke samochodu, lusterko boczne kosztowalo mnie fortune,
zalezy w jakim kraju auto jezdzi nie wiem na warunki polskie co moze byc dobre a co zle,jedno jest pewne ze na zachodnim rynku fiat nie nalezyh do aut polecanych i jak sie juz je kupi raczej ciezko jest je sprzedac
uwaga na instalacje w bagazniku,po jakims czasie przecieraja sie kable i oczywiscie zwarcie,ciezko do znalezienia
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo I 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
12,6