Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Misiek, 16 lat temu
Silnik 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Rok produkcji 2007
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Karoseria : Niestamowita linia samochodu, agresywna, sportowa, mocno opływowa. Robi wrazenie na ulicy.
Jaki jest FIAT kazdy wie, ale to co obecnie Włosi zrobili z Bravo to mistrzostwo świata, moj poprzedni samochód VW Passat TDI rocznik 2004 moze sie chowac, praktycznie pod kazdym wzgledem, jedynie co moge zarzucic Bravo to widocznosc do tylu, bo jest faktycznie kiepska, ale cala reszta jak na razie jest bez zarzutu. Wygląd zewnetrzny podoba sie (w koncu to wlasnie Wlosi sa mistrzmi projektowania bryl samochodów) po za tym silnik MultiJET jest super wykonany (w koncu to Włosi opatentowali technologie common rail) dodatkowo te silniki montowane sa w oplach, wiec to tez daje jako taki obraz. Jestem pod ogromnym wrazeniem a bałem sie kupic Fiata Bravo, ale nie żałuje, było warto.
VW Passat jakim do tej pory jezdzilem chowa sie do Bravo II super elastycznosc niespodziewalem sie zeby az tak byl elastyczny, kultura pracy uwazam ze jeden z kulturalniejszych silnikow
Biegi wchodza bardzo miękko i bardzo precyzyjnie, jestem w szoku w Passacie (rocznik 2004) nie bylo zle ale w Bravo jest lepiej
No tutaj to jest rewelacja.
Taaaak, tu sie nie popisali, widocznosc do tylu ograniczone przez szeroki slupki ale to cena za sportowy design.
Wszystko pod reka, wszystko na swoim miejscu.
Bez zastrzezen, cieplo i zimno na zyczenie :)
Duzo miejsca z przodu, z tylu mniej ale mam to w dupie bo jestem zawsze kierowca
SZOK !!! VW totalny klekot na postoju i podczas jazdy Bravo klekot na postoju ale podczas jazdy wyciszenie jest niesamowite.
Srednio 6.2 w miescie - nic dodac nic ujac tylko lac i jezdzic.
Nie jest tani ale za te pieniadze zaden diesel po za moze skrzypiacym CEEDem bym nie znalazl w tej klasie pojazdow.
za malo czasu aby cos napisac, ale poki co nic sie nie dzieje.
za malo czasu aby cos napisac, ale poki co nic sie nie dzieje.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW [l/100km]

5,6