Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

Majorka, majorka99@tlen.pl, 16 lat temu
Silnik 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Rok produkcji 1996
Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 - Oceń swoje auto
"od nowości" "ciągle coś". Myślę, że wiekszośc problemów, które miałam z cieniasem było spowodowane tym, że parokrotnie próbowano mi go ukraść. Efekt...rozwalona stacyjka, zamki itp itd i tak już leci jak domino. Pare osób stwierdziło, że jest "pechowy" i radziło aby się go pozbyć.Pozostał i mi dobrze służy. Oby tak dalej. Niby ciągle coś przy nim robię ale chyba kazdy "stary" samochód tego wymaga. wszystko się zuzywa i wymaga napraw. Póki co nie zawiodł mnie na drodze nigdy. Łatwo nim zaparkowac . Wcisnę się nim pawie w każda dziurę, Prawie terenówka hihihi ufff fantazja mnie poniosła:-). Prawie jak wszystko - aby dobrze służyło trzeba o to coś dbać...i co najważniejsze podczas najwiekszych mrozów zimą 2005|2006 odpalał! inne samochody oblegały pobocza a moj cieniutki "był króliczkiem w tym miasteczku"(parkowanie pod chmurką)
od "nowości"coś w nim stuka ale to chyba jego urok:-) prawie jak disel:-) oby tak dalej to będzie ok
z trójką mam czasem problemy przy wiekszej prędkości
może być
daewoo matiz ma na 100% gorszą widocznośc przy "BELKACH" więc myślę, że nie można narzekać
mam wersję SX z elektrycznymi szybami wiec mogę powiedziec, że miejsce "pstryczków" do otwierania szyb jest beznadziejne. Siedzenia mało ergonomiczne - odczuc to mozna przy dłuższej trasie
coś niby działa zarówno jedno jak i drugie ale żadnej rewelacji. Od "nowości" mam termostat popsuty wiec to pewnie dlatego:-) ale da się żyć
z przodu miejsca jest sporo, gorzej mają ci z tyłu...
cicho nie jest ale tragedii nie ma
"pali ile wleję" myślę, ze za duzo jak na tak małe autko. 8 litrów jak nic na mieście.
Dużoooo za niego dałam a teraz nie opłaca mi się go sprzedawać dlatego oby służył mi dalej tak jak do tej pory
"zawsze coś"...niestety oby tylko te drobiazgi wchodziły w grę. Tragedią już jest silniczek do wycieraczek. Odkąd go mam tj od 6 lat już 3 razy wymieniałam. Tragedia pod tym względem
oby tak dalej...."ciągle" coś robię ale to na zasadzie aby na drodze mnie nie zawiódł i tak też sie dzieje. Zawsze dowozi mnie na miejsce i oby tak pozostało. Może dlatego, że naprawde staram się o niego dbać
Dziennik kosztów dla Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW
6,8