Ocena kierowcy - Fiat Ducato II

zpad@wp.pl, 18 lat temu
Silnik 2.0 JTD 100KM 74kW
Rok produkcji 2003
Fiat Ducato II 2.0 JTD 100KM 74kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
Kupiłem ten samochód żeby nie jeździć osobowym z przyczepa i jestem bardzo zadowolony, jednak uszkodzony po 300000 amortyzator to chyba troszeczkę przesada. Oczywiście serwis twierdzi że jeździłem przeładowanym po krawężnikach...
jak na skromne 84 km, to bardzo dobrze. Ciekaw jestem jak jeździ wersja 2,8 JTD?!
chodzi "twardo", ale bardzo precyzyjnie. Dźwignia zawsze pod ręką.
Jeździ pewnie i w miarę przewidywalnie. Jak na dostawczaka z takim małym silnikiem moze być.
...autostradę widać... Jak dla mnie to wystarczy.
Niby wszystko jest ok, ale do radia jest za daleko
Albo bardzo mocno grzeje, albo jest zimno i to bez dokonywania żadnych regulacji. Może to tylko ten egzemplarz?!
Pełna swoboda.
Jeszcze żaden z moich pasażerów nie narzekał na nadmierny hałas, ale ja wolałbym troche ciszej.
Około 9- 10 l. na autostradzie z "nogą w podłodze" i powaznym ładunkiem to chyba nie jest źle. Jak ktoś chce, to bez ładunku można zrobić ok. 7 l na 100km. Moja żona tak potrafi?!?!?!
Super. Swoje robi więc myśle, że się opłacało. Gdybym kupił np. Sprintera to wydałbym dwa razy tyle i jeszcze bym musiał pilnować na każdym parkingu.
Plastiki czasami dokuczają no i lakier jest bardzo miekki. Odradzam jazdę leśnymi drogami bo zostawia wyraźne ślady na lakierze.
Myśłałem ze jest ok, ale po 30000km "padł" prawy tylny amortyzator.
Fiat Ducato II