Fiat Ducato II 2.8 JTD 128KM 2003-2006 - Oceń swoje auto

Ducato
II
2.8 JTD 128KM 2003-2006

Oceny Fiat Ducato II 2.8 JTD 128KM 2003-2006

9 % lepiej niż w segmencie Dostawcze ( 3,84 )

dodano 30.01.2010 przez

Naprawde dobre auto. Wiem ze wielu ludzi nie ufa fiatom. Ja sam szukalem auta innej marki niz fiat ale przekonal mnie znajomy mechanik zajmujacy sie tylko dostawczymi. i jak na razie byl to strzal w dziesiatke. Naprawde niezawodne wygodne auto i tanie w utrzymaniu autko. Dobrze sprawuje sie w ekstremalnych branzach gdzie wozi sie naprawde duze ilosci towaru.

dodano 14.01.2005 przez

Ktoś kto jezdził tym samochodem,zawsze wypowiada sie w samych superlatywach.Narzekają tylko ci co nie mieli z nim kontaktu.Naprawdę polecam,zwłaszcza z silnikiem 2.8 JTD.Najnowsza wersja jest super.Wszystkie drobne niedociągnięcia które posiadał poprzednik zostały wyeliminowane.Nowa wersja to od 05.2002.Jeszcze raz polecam.

dodano 08.07.2006 przez

Nowy model Ducato-ten po 2002r. jest naprawdę świetnym dostawczakiem.Wszyskie drobne mankamenty z poprzedniego modelu zostały "uleczone". Mam wersję z systemem "Connect" - nawigacja sat. , telefon i takie tam jeszcze bajery - świetna sprawa. Polecam Ducato - świetny samochód!

dodano 2 dni temu przez

Sprawdź bezpłatnie swój kosztorys powypadkowy.

dodano 17.02.2017 przez

Spalanie na dobrym poziomie. Awaryjność znośna. Wygoda dla kierowcy słaba. Auto ma swoją duszę. Koncern Ducato powinien do dnia dzisiejszego produkować ten model w niezmienionym stanie. Z chęcią bym kupił takiego świeżaka z salonu.

dodano 27.03.2009 przez

Doskonały stosunek ceny do jakości oferowanych parametrów, niezawodności.Jeśli komuś nie przeszkadza ze to fiat a nie VW czy mercedes a chce trochę zaoszczędzić na zakupie to polecam

dodano 11.08.2009 przez

Z poprzedniego ducato bylem zadowolony. Nigdy mnie nie zawiodl, zawsze dowiozl na miejsce. Kupilem wiec troche nowszego i mam nadzieje, ze rowniez sie nie zawiode.

dodano 29.05.2006 przez

Generalnie po trasach (400-700 km w ciągu dnia) wysiadam z tego samochodu wypoczęty :) a przynajmniej nie zmęczony :)

dodano 12.02.2010 przez

Nie polecam.Lepiej kupić starszego sprintera i mieć spokój

dodano 25.08.2009 przez

Teraz LT 35 2,5TDI 5 szt. i zapomniałem drogi do mechanika.

dodano 12.11.2010 przez

DO PRACY RODACY W DUKATO I JAZDA.