Oceny Fiat Fiorino IV Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW od 2008

Fiat Fiorino IV Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW od 2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Fiorino IV Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW od 2008

~Soeft
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Kto pisze te opinie? Nic się nie zgadza. Korozja? Zamarzające cięgna? Rudy omija to auto sam nie wiem czemu. Powinien je zjadać, a zardzewiały tylko ranty na felgach i to po 5 latach. Mechanicznie, po prostu jeździ. Jedynie jak zatankowałem lewe paliwo to poleciały wtryski jeszcze tego samego dnia. Dwa nowe i dwa regenerowane kosztowały mnie 1500 PLN. Mam 180cm i spokojnie się w nim mieszczę. Nawet raz czy dwa jechaliśmy w 3 osoby. Z wad to...
3,4
~fiacik
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Auto przeciętne. W środku mało miejsca, paka mała nie mieszczą się długie przedmioty. Mam 170 cm wzrostu i jako kierowca miałem mało miejsca. Na trasę samochód niewygodny, do miasta dobry do parkowania. W wersji VAN brak lusterka wstecznego poprzez ścianę grodziową. Dużym problemem jest brak zamykanych schowków. Jeździłem tym autem 2 lata i zrobiłem 80000 km.
3,3
~Łukasz/handlowiec
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Auto nie jest złe ale doskonałe wcale. Zrobiłem Fiorino ok. 200 tyś w 2,5roku. 1.5roku jeździłem 1,4 benzyna gaz, rok 1.3 ON. Zdecydowanie lepiej jeździ się ropniakiem. W beznynie z gazem przy 80000 wypaliły się zawory.
~miksell
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Autko małe ale wizualnie wielkie. Na pewno jest mniejsze i ma mniejszą pakę od peugeota partnera i renault kangoo 1 generacji. Jest za to lepiej wyciszony. Sporą wadą jest brak zamykanego schowka. Auto jest po prostu przeciętne, ani dobre ani złe.
~Adam
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Jeśli ktokolwiek oczekuje od silnika 1.3 nie wiadomo jakiej elastyki, kultury pracy przy dużych prędkościach i małego spalania na trasie to nie ma pojęcia o samochodach. Fiat Fiorino 1.3 multijet to samochód miejski, i w tych warunkach spisuje się wyśmienicie. Po mieście jeździ sie z zasady do 70-80 km/h i przy takich predkościach jazda fiorino jest elegancka
2,9
~ts.1971@windowslive.com
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Gdyby ten samochód kosztował 30 tys złotych wiele można by mu wybaczyć . Niestety moja sztuka kosztowała 54 tys i ...... nie jest tego warta . Za takie złotówki można mieć większe , szybsze i wygodniejsze auto dostawcze . Mimo iż poza czujnikami cofania( po co facetowi czujniki!!) ma na wyposażeniu wszystko dostępne, to czuje się ze nie jest to tyle warte
Dziennik kosztów dla Fiat Fiorino IV Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
3,2
~maciek
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
ogólnie to po prostu tyko fiat za te cenę nie kupiłbym nic lepszego ....
~ter-ros
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Jak na fiata to jest postęp.Jednak ciągle będą w tyle .
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Samochód używam w pracy jest dobry tylko powinna być większa stopa załadunku
2,5
~Mtp
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Muli, jak trzeba w mieście wdepnąć to pali powyżej 8L. wypracowana technika by auto paliło 5-5,5L jest możliwa ale jazda to katorga. zanim turbina nie ruszy od 2,2 tys obrotów to jakbym tirem ruszał. Jeżdzę na firmowym, sam bym w życiu tego nie kupił. Seat Arosa SDI 1,7 60KM wygra każdy wyścig z tym turbinowym zamulaczem (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Fiat Fiorino IV Cargo