Ocena kierowcy - Fiat Freemont

KrzysiekB, 10 lat temu
Silnik 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Rok produkcji 2012
Fiat Freemont 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW 2011-2016 - Oceń swoje auto
Inne : Wnętrze po prostu cudo! ! ! Bardzo wygodne auto! Polecam kazdej rodzinie której zalezy na komforcie swoim i swoich dzieci!
Posiadam Fiat Freemont 170km+chiptuning=200km wersja LOUNGE. Samochód naprawdę wspaniały, nie mogę wyjść z zachwytu. Duży, przestronny, ekonomiczny, masywny, za kierownicą czuje respekt do tego auta. Kamera cofania jest cudowna przy cofaniu - w lusterku wstecznym za wiele nie widać :) Jeśli miałbym wybierać pomiędzy Volvo,BMW,Audi wybrał bym Fiata. Nie tylko za jego wspaniały stosunek jakość/cena ale również za wygodę w podróżowaniu(syn tak twierdzi :) ) Skończmy ze stereotypami! Freemont to wspaniałe auto!
Silnik elastyczny dobrze chodzi, mało pali jak na taką masę i moc. Polecam chiptuning obniża spalanie o ok. litr a nie dość 200KM daje rade :)
Trochę krótka jedynka i dwójka od trójki w górę ciągnie te 2 tony :)
świetna przyczepność, bardzo dobrze się prowadzi
Kamera cofania to zbawienie!
Piękne wykończenie - wersja LOUNGE włosi się postarali. Wg mnie najładniejszy fiat
Bardzo dobre ogrzewanie i klima ;)
I tutaj jestem po prostu zachwycony! Masa miejsca! Regulowane oparcia foteli z tyłu, kilkanaście pojemnych schowków ! Cud samochód!
Świetne! Przyjemnie się jedzie w dłuższe trasy
Jak na tą masę samochodu, jest bardzo ekonomiczny!
Chyba najlepiej wyposażone auto w tej klasie. Wersja LOUNGE posiada wszystko! Skórzana tapicerka, olbrzymie felgi 19\', kamera cofania, super system audio ALPINE. Naprawdę od kąd go kupiliśmy nie mogę wyjść z zachwytu, szkoda tylko że nie wybrałem opcji 4x4 ale cóż :S 4x2 i tak jest super : )
Jak na razie bezawaryjnie
Nic się na razie nie zepsuło :)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW [l/100km]

6,9