Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Fiat Idea - Oceń swoje auto

lista silników Fiat Idea

Oceny Fiat Idea

1% gorzej niż w segmencie Minivany (4,15)

dodano 28.12.2007 00:24:05 przez

Gdyby było lepsze zawieszenie i układ kierowniczy oraz dali tradycyjne sterowanie nawiewami to auto byłoby idelane, tak jest bardzo dobre, w sumie w Polsce się nie przyjeło ale auto warte uwagi - TYLKO Z DIESLAMI, benzyny sąmułowate i nie nadają się do tak ciężkiego auta już 1.3 JTD 70 KM daje radę a 1.9 100 KM (oferowane na zachodzie to chyba za wiele na mozliwości zawieszenia w tym wysokim samochodzie).

dodano 20.01.2006 22:47:58 przez

trochę źle zestroili zawieszenie (za sztywne) więc nieprzyjemnie się pokonuje zakręty dosyć wysokim autem (skacze, przesuwa go czasem na ostrych i nierównych zakrętach), ale ogólnie jestem bardzo zadowolony to w końcu auto rodzinne, a nie wyścigówka a tspisuje się idealnie polecam, alke tylko diesla 1.3 mimo że mały to żwawy (kolumny "połykam bez najmniejszych problemów) i mało pali!!!

dodano 11.07.2010 01:14:37 przez

auto idealne dla całej rodzinki 2+2 bardzo ładne jasne wnętrze młodsze roczniki mają już ciemniejsze wnętrze co wygląda mniej atrakcyjnie, niektórzy powiedzą że jasne wnętrze szybko się brudzi- powiem tylko tyle jak sie dba tak się ma. moje ma 100 000 km i środek jest jak nowy, dobry silnik ekonomiczny narazie bez awaryjne

dodano 26.01.2006 09:09:33 przez

Jestem bardzo, bardzo zadowolony. Kupiłem MultiJet full wypas + opony zimowe i lak. metalic: za 49 197 PLN brutto! I jak Ci? SZOK! KTO CHCE KUPIĆ - w WIAMOCIE Kraków mają taki sam, ale benzyna 1400 16V, metalic za.... 46 900 coś tam. I co Wy na to? P. Adam Kołodziej - młodszy sprzedawca czeka - może na Ciebie? Startuj!

dodano 05.07.2014 11:13:58 przez

Z zewnątrz wygląda na małe jak Matiz ale wystarczy wsiąść by poczuć, że to jednak Van. Wysoka pozycja za kierownicą sprawia, że nie czuje się ciasno. I tak zostaje dużo miejsca nad głową nawet przy dużym wzroście.

dodano 15.10.2006 13:15:34 przez

Jak to tego auta proponowal bym silnik 1,9 bylo by to w tedy auto i na trasy i do miasta, no ale wtedy palilo by okolo 1l wiecej, przy zakupie proponuje dokupić podłokietyniki fotele slabo trzymaja na zakretach.

dodano 25.08.2005 10:07:20 przez

Wspaniałe auto dla rodziny z 2 dzieci . Ogromne i ładne wnętrze . Bardzo udany cichy i ekonomiczny silnik , małe gabaryty zewnętrzne czynią auto świetne do miasta . Jak się nie będzie psuć - to dla mnie ideał .

dodano 30.10.2007 14:59:49 przez

AUTO NAPRAWDE GODNE POLECENIA!!! SZYBKIE (V-max185), PAKOWNE (po złorzeniu tylnych foteli to już prawie bus :)), NISKIE SPALANIE (4,5-6,5), BARDZO WYGODNE (dosc wysoko sie siedzi i wygodnie wsiada i wysiada)

dodano 23.09.2012 10:37:38 przez

Jestem bardzo mile zaskoczony tym autem. Rzadko spotykane na naszych drogach, mało popularne, a jednak ma coś w sobie. Niewiele osób wie o istnieniu tego modelu a szkoda bo to dobry samochód.

dodano 03.06.2009 00:12:15 przez

Ciekawe auto niepowtarzalne i nie szablonowe minivan w swojej klasie super podobne Meriva Opla nie umywa sie pod wzgledem wyposażenia i estetyki wnętrza do Idei

Demonstracyjny Nissan Note ACENTA 98 KM, I-Key, IT Pack, SPORT Pack

Demonstracyjny Nissan Note ACENTA 98 KM, I-Key, IT Pack, SPORT Pack

Rocznik: 2014. Przebieg: 20 km. Silnik: 1.2 98KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i10 COMFORT

Demonstracyjny Hyundai i10 COMFORT

Rocznik: 2013. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.0 66KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Fiat Idea, oglądali także

Dowiedz się więcej o Fiat Idea