Ocena kierowcy - Fiat Linea Sedan

dux mazoviae, 13 lat temu
Silnik 1.6 Multijet 105KM 77kW
Rok produkcji 2010
Fiat Linea Sedan 1.6 Multijet 105KM 77kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
To moja druga opinia o tym aucie. Po 6 miesiącach użytkowania stwierdzam, że dalej jest to optymalny silnik do tego auta
Przy jeździe na trasie wyśmienicie. Turbodziura prawie nieodczuwalna. Przy prędkości 90 km/h wciska się 6 bieg i ogień!!!!!!
Dalej miodzio
Tutaj bez zmian. Mimo, iż auto jest dość długie, bez czujnika cofania można wytrzymać. Duże boczne lusterka to jest to
Manualna klima jest doskonała. Bardzo szybko grzeje i chłodzi, mimo że to diesel
B. dobrze
Dalej doskonale. Ja z przodu ( 196 cm ) z tyłu dwójka dzieci i dorosły obok mnie pasarzer i nikt nie narzekał.
Klekoce
Mistrzostwo świata. Ten silnik do tego samochodu do ideał!!!!! Oby tak dalej. Ceny przeglądu gwarancyjnego u mnie ( Auto Folwark Żywiec ) to około 300- 500 zł. Dodam, że minimalne spalanie zostało osiągnięte w niedzielę przed południem w jeździe w pojedynkę na trasie Żywiec- Radom
Jka już pisałem, za cenę 50 tys. ( wersja dynamic plus blue& me )nigdzie indziej bym nic nie dostał..No, może corsę z climą...
Niedomykająca się klapka schowka po stronie pasażera (Swieci się lampka ) 5 min roboty, dolna uszczelka ociera drzwi kierowcy ( standard ) , odpadła gumowa nakładka na pedał sprzęgła ( uszkodzenie mechaniczne he he he!!) koszt 18 zł
Nic i oby tak dalej !!!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Multijet 105KM 77kW [l/100km]

6,1