Ocena kierowcy - Fiat Marea Sedan

TOMMI, 17 lat temu
Silnik 1.9 JTD 105KM 77kW
Rok produkcji 2000
Fiat Marea Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
bardzo fajne auto, najprawdopodobniej jak moje auto bedzie juz zmeczone moja eksploatacja kupie sobie takie samo tylko mlodsze. Zawsze mi sie ten model podobał.
silnik bardzo przyjemny, elastyczny, oszczedny, cichy, troche dla mnie za słaby ale ja mam naprawde duze wymagania. na autostradzie jezdac do 120 km/h pali do 6, w miescie na krotkich dystansach 8, przy katowaniu kolo 10. W miare prosta obsługa i naprawy.
w miare dobra, czasem haczy, dosc czesto wystepuja lekkie wycieki oleju. Generalnie OK
do normalnej jazdy po prostu OK. Jak dla mnie standardowe hamulce sa słabe. po kilku ostrych hamowaniach smierdza i juz nie hamuja. Układ ABS zagraza zyciu-włącza sie oooooo wiele za wczesnie i strasznie wydluza droge hamowania. Ja go wyłączylem
generalnie ok, tylko ten szeroki słupek A, ale to normalne we wspolczesnych samochodach
wszystko OK
Z klima OK, bez klimy strasznie duszno w lecie
w sam raz
po prostu OK
zuzycie paliwa zadowala mnie w 95%. czesci orginalne generalnie nie najdrozsze, podrobki tanie. naprawy nie wiem bo wszysko robie sam. za co musze pochwalic to ceny wtryskow, pompy wysokocisnieniowej na tle konkurencji wypada zachecajaco.
Za takie pieniądze przy zastosowanej technologii silnika(common rail), nie ma żadnych konkurentów. Generalnie nie jest to moje wymarzone auto, ale moge je polecic kazdemu. Wystrzegac sie tylko jak ognia regzemplarzy zgnojonych, rozbitych i zajedzonych.
nic sie nie psuje-tylko biezaca eksploatacja
jw ( no moze- w 10 letnich autach gnija chlodnice-drogie sa kolo 500zl) PROSZE TYLKO UWAZAC NA ZŁODZIEJI NA STACJACH PALIW I LAC TYLKO DOBREJ JAKOSCI PALIWO

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 105KM 77kW [l/100km]

6,1