Najnowsze oceny Fiat Marea

3,7
~m
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Powiem tak. Odpukac... Auto juz 3 rok jest w moim wladaniu przez ten czas juz mial 2 kraksy w ktorych uszkodzene byly po 2 elementy i wyglada jak wyglada czyli srednio. Dbam o mechanike jedynie. Awiec auto jako calosc tzn Silnik skrzynia hamulce sie trzyma kupy i duze przebieg dobrze znosi blacha ocynk jeszcze lepsza duzo lepsza od japonow ktore mialem i ktorymi tez jezdze. Niebo lepsza od DENNEGO OPLA ! Do rzeczy wkurza okrpnie ilosc...
~Alek
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Auto zaskoczyło mnie trwałością i komfortem, poza tym ma bardzo ładną linię nadwozia. Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Nawet jak Czasami coś się zepsuje, no cóż auto cały czas jeździ, a jak raz na kilkadziesiąt tys km będę musiał wymienić wahacz to go wymienię i będę jeździł dalej. Zmieniam regularnie olej, filtry, co trzeba to robię i nie narzekam na ogromną liczbę usterek. Wystarczy dbać i nie odkładać napraw na kiedyś. W tym...
3,7
~Micharttttt
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Bardzo fajne auto i takie do jazdy. Jaki pierwsze auto bardzo intuicyjne w prowadzeniu, szybko się człowiek z nim zaprzyjaźnia. Kierownica wygodna, pedały w dobrej odległości, bagażnik ma dwie klapy, jedna główną oraz opuszczany 20cm próg załadunkowy który można zostawić otwarty przeważac dłuższe rzeczy a bagażnik jest zamkniętej. Zawsze coś się muszę zepsuć ale są to pierdolki takie jak zamek, stacyjka, czujnik stopu itp.
3,2
~Nightman
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeśli ktoś zna się na mechanice to polecam, jeżeli nie odradzam stanowczo, w środku wygodnie, widoczność ok, elektryczne szyby, duża powierzchnia bagażnika, ale drobne i poważne awarie to zmora tego auta.
~andek_strauss
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Jeździłem Marysią kombi jako autem służbowym 4 lata (2002-2006) i było to jedyne auto w moim życiu, którym wyjechałem z salonu jako nówką. Generalnie, nie mam większych zastrzeżeń, solidna furka na 4 gwiazdki - dość dynamiczny i w miarę oszczędny silnik JTD, wystarczająco miejsca w środku, spora ładowność kufra, co przy mojej 4 osobowej rodzinie oraz wożeniu służbowych toreb miało spore znaczenie. Ogólnie dobrze ją wspominam.
3,4
~Andrzej
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Poczciwy samochód. Na swój wiek jest to nadal bardzo dobry samochód, ale po prawie 20 latach na drodze pojawiło się parę usterek. Auto nie było użytkowane bardzo często, służyło do jazdy po zakupy oraz kilka wycieczek po Polsce. Ostatnio używany codziennie zaczęły pojawiać się problemy z zawieszeniem i hamulcami które były proste w naprawie.
Dziennik kosztów dla Fiat Marea
7,3
7,4
10,9
~iron64
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Całokształt moim zdaniem bardzo dobrze. Wygląd niezły (niektórzy piszą ponadczasowy, ale...) nie rdzewieje jeśli nie jest bity i składany z wiatą autobusową. W środku dużo miejsca, wygodne fotele, klima. No wynik bardzo dobry moim zdaniem.
~adadm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Trudno powiedzieć by było to auto doskonałe. Ale za te pieniądze ciężko znaleźć coś lepszego. Największą wadą tego auta jest karoseria. Blachy są dosyć miękkie i bardzo łatwo o ich uszkodzenie. Rdza pojawia się w bardzo wielu miejscach: progi, nadkola, końce profili zamkniętych. Aż strach zaglądać pod spód auta :P
4,1
~sitek
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Za te pieniądze ciężko wymagać ideału. Na plus zasługuje duży bagażnik i otwierany zderzak, kilka razy wykorzystałem ten patent. Silnik bardzo dobry, mój ma podniesioną moc do 138KM i naprawdę czuć przyspieszenie.
~Morfeusz
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
To mój drugi Fiat, i nie jestem zawiedziony, stosunek ceny do jakości jest 10/10, auto mam od ponad roku, zero problemów jeśli chodzi o silnik, z blacharką już gorzej, podłoga po 16 latach wygląda kiepsko, progi już po wymianie, natomiast nadwozie trzyma się dobrze, co prawda wychodzą malutkie pęcherze na błotniku ale wiadomo samochód nie jest nowy, a i nowe egzemplarze miewają problemy z korozją już po kilku latach. Ogólnie Polecam samochód,...