Ocena kierowcy - Fiat Multipla I

jacekzom, jacekzom@poczta.onet.pl, 18 lat temu
Silnik 1.9 JTD 110KM 81kW
Rok produkcji 2004
Fiat Multipla I 1.9 JTD 110KM 81kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Rewelacja. Wspaniale auto rodzinne. Wyroznia sie na ulicy, jak dla mnie jest piekna, i dobrze ze nie ma juz tych dziwnych "oczu" nad maska. Draznia glownie braki wersji Active: brak przerwanej pracy tylnej wycieraczki, podgrzewania lusterek, czujnika temp. zew. (ale mozna sobie wybrac w komputerze stopnie C lub K!), nie mozna wlaczyc swiatel pozycyjnych przy wylaczonej stacyjce, brak zarowek i wlacznika przednich swiatel p. mgielnych (reflektor jest czescia przednich swiatel)...ale to jest juz czepianie sie.
Bardzo dobry diesel 115KM. Optymalny do tego auta.
Biegi wchodza bardzo dobrze, z oporem ale pewnie. Brakuje 6 biegu.
Swietnie sie prowadzi, choc nie jest to komfortowy samochod (twardy). Wspomaganie kierownicy jest idealne. Swietne hamulce.
Doskonala. Rewelacyjne boczne lusterka, i swiatla (H7/H1)
Ogolnie OK. Dzwignia zmany biegow troche zaslania pokretla wentylacji.
Auto jest nowe, jest jesien wiec jeszcze dokladnie nie jest wyprobowane w warunkach letnich ani zimowych. Dluzej sie nagrzewa, ale to diesel. Manualna klima. Podoba mi sie ten "srodkowy slupek wentylacyjny", choc dysz lepiej nie regulowac, mam wrazenie ze zaraz sie ulamia, ale nie potrzeby regulacji.
No comments, the best.
Jestem pod wrazeniem. Porzednio mialem auto benzynowe, i bylo duzo glosniejsze.
Trasa 5.5 (100-110km/h), miasto 6.5 -6.8.
Samochod kupilem od dealera za niecale...61 tys...naprawde.
Cos wpada w rezonans przy niskiej predkosci obotowej, ale traktuje to jako brzeczyk alarmowy, ze musze zmienic bieg.
Nowe auto.
Fiat Multipla I