Ocena kierowcy - Fiat Panda I Hatchback

MaciaqD0,, 19 lat temu
Rok produkcji 1988
Fiat Panda I Hatchback 1.0 44KM 32kW 1986-1992 - Oceń swoje auto
Panda jest ogolnie tania. (ja za swoja dalem 900zl ale trzeba bylo zrobic 1. Pranie tapicerki, 2.spawnie drzwi i tylnych nadkoli, a po 3cie zostala przemalowana z brudnego bialego na ciemno granatowy + wymiana termostatu, chlodnicy, paska rozrzadu, oleju, plynu chlodniczego przedniego grilla i przewodow hamulcowych) cyzli razem ok. 2300zl wiec niezbzt wygorowana cena.
moze nie przyspiesza tak szybko jak by sie chcialo bo ok 16sekund ale za to na niemieckiej autostradzie idzie jak burza:) sam sie zdziwilem jak na liczniku zobaczylem ze jade powyzej 160km/h. Duzo osob mi nie uwierzylo:( ale to prawda:)
moglaby byc troche lepsza ale ogolnie nie narzekam:)
kupilem sobie niezle kolka na felgach aluminiowych 15" oponka 195/45/15 ale nie polecam bo na takich kolkach latwo wpada w poslizg a po drugie czasami opony szorowaly o przewody hamulcowe wiec bardzo nie polecam takich rozwiazan:( a szkoda bo naprawde ladnie wygladalo:)
to jest chyba najlepsze w Pandzie:) w zimowe dni jest idealne:))
napewno jest wiecej miejsca niz w Maluchu, Cinqocento czy Seicento:)) chociaz z tylu jest niewiele miejsca ale to juz jest urok samochodow tego typu:)
Zadziwiajaco dobre:) Opel Kadett jest gorzej wyciszony:)
Na trasie przy 90-100km/h spala 5-5.5l a w miescie ??? nie sprawdzalem. Przy pelnym gazie na trasie spali maksymalnie 7.3l Sprawdzone:)
Bardzo polecam. Kultowy samochod:)
klamka wewnetrzna od kierowcy sama pekla:( nie mam zielonego pojecia dlaczego ale chyba ze starosci:P ahh... nie moge dostac koncowki linki gazu:( nie ma w sklepach, na szrocie, nawet w serwisie niedostepna... moze mam jakis czeski gaznik:P Zastapilem koncowke plastikowymi opaskami i jakos hula od pol roku:)
w ciagu roku 2 razy mi sie zdarzylo ze tracil moc i po chwili gasl (zanieczyszczenia w paliwie) po 5 minutach stania na trasie odpala bez problemu:) mozna sobie zrobic przerwe i zapalic papierosa:P
Fiat Panda I Hatchback