Oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW 2005-2010

Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW 2005-2010

~Loloek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
To już mój drugi FIAT (pierwszym był UNO). O FIATach mozna wiele napisać, niedopracowany, słabej jakości elementy wnętrza ale z doswiadczenia wiem, ze silniki mają b.dobre i niezawodne. UNO po 14 latach całe sie sypało ale silnik zarzynany jak to przez młodzież szkolną chodził jak w zegarku. To samo w GrandePunto. Wymieniana była wiązka przewodów elektrycznych,klamki w tylnych drzwiach zawodzą ale większych awarii przez 5 lat nie było....
~Looner
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego auta. Wybierając je, brałem pod uwagę: Forda Fiestę, Suzuki Swift\'a, VW Polo i Peugot\'a 207. Jednak Fiat został moim faworytem ze względu na ilość miejsca w środku, wygodę i przyjemność z jazdy, ogólnie dostępny i stosunkowo tani serwis, no i oczywiście design (może Włosi nie robią najlepszych aut, ale na pewno robią najpiękniejsze ;)). Zaskoczyło całkiem przyzwoite wykonanie, bogata gama wyposażenia (ESP,...
~Marek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Swietny samochod jak za takie pieniadze. oszczesdny i tani w utrzymaniu, Posiadam autko juz 4 lata i jestem bardzo zadowolony. Gazu nie wstawialem bo to bez sensu i szkoda silnika. male,tanie,miejskie autko.Pozdrawiam
~Zadowlony
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jestem jak narazie bardzo zadowolony z zakupu, brak poważnych usterek, mało pali, komfortowy, cichy, super się prowadzi i jeździ po zakrętach, stabilny przy silnym wietrze i dużych prędkościach. Powodem, dla którego go sprzedam będzie zapewne potrzeba posiadania auta z większym bagażnikiem, takim dla rodziny i psa i rozwijającej się firmy.
4,1
~Mateusz95
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jest kilka niedociągnięć jak to w Fiatach, ale są to małe bolączki z którymi można sobie szybko poradzić i nie są na tyle poważne, aby unieruchomić auto.
~lookoff
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Ładny, ogromny jak na autko klasy B, bezawaryjny! A jeśli przyjdzie coś wymienić, serwisować to części w bardzo przystępnych cenach.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
9,1
8,8
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Oceniam bardzo dobrze to autko... Tania eksploatacja, komfortowe, ładne dobrze wyposażone - czego chcieć więcej?
~kudłaty_23
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Mimo kilku drobnych uwag, oceniam ten samochód bardzo dobrze, bo spełnia wszystkie podstawowe wymogi swojej klasy a i dorzuca co nie co od siebie
~bartibart@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
sprowadzono mi do salonu model ENERGY i miał być DYNAMIC i w tym popełniłem bład ze go kupiłem brakuje tych drobiazgów a cena nie była o wiele niższa
~xXxuser1
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Auto jest ładne i wygodne i na tym koniec jego zalet reszta to tandeta w najlepszym czyli włoskim wydaniu.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d