Oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW 2005-2010

Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW 2005-2010

~Arek. K
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Auto bardzo niedocenione przez rynek i klientów. Ci co tutaj piszą negatywy chyba w ogóle tym autem nie jeździli. Spośród wielu aut, które do tej pory miałem te jest najlepsze( clio II, Polo96r,Polo 2004r) Super dynamiczny i zarazem oszczędny silnik z nienaganną kulturą pracy i super wyciszeniem. Układ jezdny i prowadzenie auta to sama przyjemność sama w sobie.A na koniec jak ktoś idiota i kupił autko z Niemiec to niech nie płacze że się...
~MarkoPolo
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Z pozoru małe ale naprawdę ładne i przyjemne autko. Miejsca dla dużego chłopa i kobiety z dzieckiem jest wystarczająco. Wyposażenie naprawdę niezłe. Klimatyzacja, elektryczne szyby,lusterka, regulowana kierownica wielofunkcyjna i regulowany fotel góra dół... Czego więcej potrzeba?
4,1
~Wojtek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Posiadam Grande Punto od nieco ponad roku, samochód sprowadzony z zagranicy. W trakcie użytkowania przejechałem nim do tej pory 33 tys km. Wygląd zewnętrzny - moim zdaniem świetny, wnętrze też niczego sobie - wszystkie przyciski są użyteczne, nic się nie łamie itd. Silnik, właściwości jezdne, spalanie - moim zdaniem osoba potrzebująca samochód "do pracy" nie ma na co narzekać.
~Olsztyniak
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Na doskonale to trzeba zasłużyć:) Trochę skrzypii tapicerka,materiały twarde,choć na drzwiach jest miekki welur.Za niski z przodu, trzeba uważać,te 1,5 cm by się przydało.Kiepska skrzynia ale bez awarii.Myśle ze auto trochę nie doceniane, w tym segmencie naprawdę ma wiele zalet i nie odstaje od konkurencji.CLIO CORSA tez plastikowe,podobna awaryjność może prestiż większy ale czy warto przepłacać???Chyba nie.
~Luk
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Długo się zastanawiałem nim kupiłem to auto (używane, okazja:). Przeczytałem chyba wszystkie fora i nie byłem wcale mądrzejszy. Ale dziś nie żałuje. Naprawdę fajnie się jeździ, miejsca jest w nim bardzo dużo, a samo auto prezentuje się fantasycznie. Mam nadzieję, że nie będzie awarii. Póki co - jest zadowolony i polecam ten samochód!
3,8
~AG
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Zwinny, sprytny i niepozorny samochód dla niewymagających. Idealne na dojazdy do pracy i krótkie wycieczki.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
5,2
~Xoxo
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Autko rewelacyjne, zwinne i idealne do miasta. Tanie koszty utrzymania i bardzo niskie spalanie. Bezpieczne rodzinne auto, duże jak na swoją klasę.
~x9ro
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Dałbym tutaj \"doskonale\" ale niestety 75KM to czasem mało mocy, żal targać takiego silniczka do wyższych prędkości. Auto jest dla osób które naprawdę kładą nacisk na ekonomię i niezawodność.
2,9
~Maciek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Samochód źle złożony, materiały złej jakości, lakier słaby, nic poza wyglądem no może silnik jeszcze ujdzie ale osprzęt porażka
~gajdakrzysztof@neostrada.pl
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
wspaniałe auto za niewielkie pieniądze, niskie koszty serwisu(przeglądy)
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d