Oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW 2005-2010

Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW 2005-2010

1,7
~Patryk
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Mam zaszczyt posiadać ten o to pojazd zwany ,,samochodem'' Jeśli chodzi o jazdę to od mechanika do mechanika prowadzi się całkiem dobrze, funkcja świąteczna też jest całkiem ciekawa, raz światła dziłają raz nie, jeśli dobrze pamietam to w dni nie parzyste kierunkowskaz lewy nie swieci a w inne to swiatła STOP. Ogólnie jeśli jesteś fanem częstych wizyt u mechanika lub jesteś spokojnym człowiekiem który zniesie uroki tego auta to polecam
2,7
~BMF
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Jest to mój 3ci Fiat, pierwszym był Punciak z 1995r. Po przygodzie z GP muszę przyznać, że kończę z Fiatem. Ten model po 11 latach dzielących go od pierwowzoru ma ciągle bolączki z pierwszego modelu.
~grzes74
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Jestem zadowolony z samochodu. Niezły wygląd, dobrze jeździ. Apel do Fiata - pilnujcie i poprawiajcie jakość serwisu. Kiepski serwis zraził wielu klientów do Fiata. Od jakiegoś czasu widzę poprawę na przeglądach mam nadzieję że to nie jest chwilowe.
4,1
~Punciak
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Pomimo przeciwnych wiatrów jestem zadowolony. Auto w sam raz do poruszania się na średnich dystansach. Po usunięciu usterek bezawaryjne.
~edek
~warszawa
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Moc wystarczająca do wagi samochodu. Skrzynia 6 pozwala na ekonomiczna jazde. Wyprzedzanie bezstresowe na kazdym biegu. Polecam (Silnik)

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d