Oceny Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW 1996-1999

Najnowsze oceny Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW 1996-1999

3,4
~jck.b@wp.pl
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Jeżdżę dosyć dużo. Rocznię pokonuję ok. 60 tys. km. Nie jest to samochód, który nadaje się do takiej eksploatacji. Naprawy są bardzo kosztowne (oczywiście w porównaniu do czego), dwukrotnie już naprawiane było zawieszenie z przodu (wymiana wahacza lewego i prawego), dwukrotnie skrzynia biegów, teraz diabli wzięli linkę hamulca ręcznego i wspomaganie. Auto jest ładne, ma ładne i pojemne wnętrze. Moim zdaniem nieco zbyt nisko ułożone jest radio...
1,9
~lehu
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
nigdy wiecej nie kupie fiata, samochod nie nadaje sie do niczego, psuje sie ciagle, mimo ze staralem sie dbac i robic wszystko na czas to i tak najdluzej bez wizyty u mechanika jezdzilem ne cale 2 miesiace, a wizyty sa bardzo drogie!
3,5
~maciek_punciak
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Fajny samochód dla osoby jeżdżącej po mieście na zakupy. W trasie trochę męczy praca silnika i mała masa auta (podskakuje, tłucze się na dołach), plastiki trzeszczą i piszczą, tapicerka tandetnie wykonana. Dobre auto jako drugie w rodzinie. Warto jest mieć coś większego na trasy i żeby odsapnąć od tandety.
~lukaszekkyc@op.pl
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Autko bardzo przyjemne, pojemne, ładne bardzo dobre zawieszenie chociasz nie specjalnie trwałe, tanie w utrzymaniu pod warunkiem ze poszukamy częsci dla porównania kompletny rozrząd do diesla to ok 500 zl ja kupilem czesci za 300, poza tym niektóre czesci zawieszenia i inne tylko do diesla sa o wiele drozsze niz do benzyny np amortyzator do diesla kosztuje ok250zl a do benzynyok 110
2,9
~Biała strzała
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Jak ktoś potrzebuje taniego auta lub ma dostęp do gnojówy to polecam.Taczka,zero dynamiki ale jeździ i jeździ...
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
bardzo lubię ten samochód za elastyczność silnika, za niewielkie wymiary na parkingu, za przestronność w środku, za włoski styl i kolor tapicerki ;P

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~punciaczek@vp.pl
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Autko ogólnie godne polecenia. Dobry, wygodny i bezawaryjny (przynajmniej mój;)ogólna ocena 4+
3,2
~Rafał
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Jest to najbardziej awaryjne auto jakie do tej pory eksploatowałem.
~Jaro
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Jak na moje drugie prywatne Autko to bardzo miłe.
~bielic0@friko3.onet.pl
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Silnik 1.7 TD i 800 kg wagi to świetne połączenie !!!
Fiat Punto I Hatchback