Fiat Punto I 1.7 TD 63KM 1996-1999 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Fiat Punto I
Fiat Punto I Hatchback - Oceń swoje auto Hatchback

(1078 ocen)

Oceny Fiat Punto I 1.7 TD 63KM 1996-1999

8% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 21.04.2003 przez

Jeżdżę dosyć dużo. Rocznię pokonuję ok. 60 tys. km. Nie jest to samochód, który nadaje się do takiej eksploatacji. Naprawy są bardzo kosztowne (oczywiście w porównaniu do czego), dwukrotnie już naprawiane było zawieszenie z przodu (wymiana wahacza lewego i prawego), dwukrotnie skrzynia biegów, teraz diabli wzięli linkę hamulca ręcznego i wspomaganie. Auto jest ładne, ma ładne i pojemne wnętrze. Moim zdaniem nieco zbyt nisko ułożone jest radio - każda zmiana jego nastawy zmusza do oderwania uwagi od tego, co dzieje się na drodze. Żadnego problemu nie stwarzają fotele kierowcy i pasażera, dobrze pracuje wspomaganie układu kierowniczego. A pro pos - moim zdaniem jednak promień skrętu jest zdecydowanie zbyt duży jak na tę wielkość auta. Mam kłopo przy parkowaniu samochodu tyłem - trudno jest mi ocenić odległość od samochodu, który stoi za mną. Inną rzeczą, która bardzo mi dokucza jest duży hałas wewnątrz - po przekroczeniu prędkości ok. 120 km na godzinę silnik jest zdecydowanie zbyt głośny. Dokucza to bardzo zwłaszcza podczas jazdy po autostradzie. Auto raczej umierkowanie nadaje się do długich przejazdów mimo bardzo korzystnego zużycia paliwa. Aby nie przedłużać - autko dobre dla pań, dobre na zakupy i do jazdy po mieście. Nie polecam do intensywnej eksploatacji...

dodano 07.07.2004 przez

Autko bardzo przyjemne, pojemne, ładne bardzo dobre zawieszenie chociasz nie specjalnie trwałe, tanie w utrzymaniu pod warunkiem ze poszukamy częsci dla porównania kompletny rozrząd do diesla to ok 500 zl ja kupilem czesci za 300, poza tym niektóre czesci zawieszenia i inne tylko do diesla sa o wiele drozsze niz do benzyny np amortyzator do diesla kosztuje ok250zl a do benzynyok 110

dodano 15.07.2006 przez

Fajny samochód dla osoby jeżdżącej po mieście na zakupy. W trasie trochę męczy praca silnika i mała masa auta (podskakuje, tłucze się na dołach), plastiki trzeszczą i piszczą, tapicerka tandetnie wykonana. Dobre auto jako drugie w rodzinie. Warto jest mieć coś większego na trasy i żeby odsapnąć od tandety.

dodano 23.10.2010 przez

nigdy wiecej nie kupie fiata, samochod nie nadaje sie do niczego, psuje sie ciagle, mimo ze staralem sie dbac i robic wszystko na czas to i tak najdluzej bez wizyty u mechanika jezdzilem ne cale 2 miesiace, a wizyty sa bardzo drogie!

dodano 06.08.2008 przez

bardzo lubię ten samochód za elastyczność silnika, za niewielkie wymiary na parkingu, za przestronność w środku, za włoski styl i kolor tapicerki ;P

dodano 25.04.2013 przez

Jak ktoś potrzebuje taniego auta lub ma dostęp do gnojówy to polecam.Taczka,zero dynamiki ale jeździ i jeździ...

dodano 03.10.2007 przez

Autko ogólnie godne polecenia. Dobry, wygodny i bezawaryjny (przynajmniej mój;)ogólna ocena 4+

dodano 16.11.2006 przez

Jest to najbardziej awaryjne auto jakie do tej pory eksploatowałem.

dodano 12.05.2001 przez

Silnik 1.7 TD i 800 kg wagi to świetne połączenie !!!

dodano 22.11.2002 przez

Jak na moje drugie prywatne Autko to bardzo miłe.