Ocena kierowcy - Fiat Punto II Hatchback

kozazuza@wp.pl, 19 lat temu
Silnik 1.2 i 60KM 44kW
Rok produkcji 2003
Fiat Punto II Hatchback 1.2 i 60KM 44kW 1999-2010 - Oceń swoje auto
Za takie pieniądze to super samochodzik,oszczędny bo w trasie 4,5l to norma,cichy,do przyjęcia koszty przeglądów,w miare szybko można sie nim przemieszczać,oczywiście nie ocsekując że krajobraz za szybą będzie umykał jak wiatr.Same pochwały.No może nie dla aso w mym mieście.Jak stał w salonie to zawalili trójkąt,hak holowniczy,uszczelke słupka prawego no i nie wiem czy nie mate wygłuszającą silnik.ALE JAK TO U NAS NA UKRAINIE WSZYSTKO GINIE.Bo tutaj jest jak jest.Ale problemów z autkiem prawie brak i mimo wszystko polecam,szczególnie paniom bo tu jest podwójne wspomaganie kierownicy i jednym paluszkiem na postoju można manewrować,w mieście rewelacja! Pozdrawiam wszystkich posiadaczy kropki.
Mam wersje dynamic i podobno powinna być mata wyg.silnik ale jej brak ale to podobno podbierają w salonach?Ale silnik i reszta ok
czasem haczy sie trzeci bieg ale trzeba jak z kobietą delikatnie i po sprawie.
Na naszych drogach nic nie jest wieczne,trzeba już myślec bo ja po 12tyś amortyzatory mam sprawne w 70%takie drogi i juz
Czemu nie zostawili przeszklonego tylnego słupka?A przedni też troche ogranicza widocznośc.
Tu jestem mile zaskoczony może twarde plastiki ale za tą cene jest lepiej niż przypuszczałem
Nagrzewa sie niestety wolno i tak jak panowie w salonie ja też założyłem kawałek kartonu przed chłodnicą bo to był model demonstracyjny więc oni wiedzieli co robią a ja pokonuje codziennie krótkie trasy więc wszystko jest narazie ok tzn.mniej pali,szybciej nagrzewa.Oczywiście w trasie kartonik wyjmam.
Z przodu pełna kultura,z tyłu nie mam pojęcia bo tam nie wsiadam,ktoś musi kierować nie!.
Jak na obiegowe opinie że fiat to tylko fiat wyciszenie super no może jakby była ta mata wygłuszajaca silnik dałbym doskonale.
Ubiegłej prawdziwej zimy było lepiej 5,5 -6,5l na krótkiej 8km trasie to niezle tej zimy a jeszcze jej nie było do 7l wprawdzie po mieście ale cuś dużo popija ale to pewnie odwrotnie jak ja .Naprawy nie są drogie w moim mieście powiatowym,ale słyszałem że ludzie z Warszawki walą na przeglądy bo tanio i rodzine można odwiedzić 2w1
Dla mnie bomba 2poduchy,abs.fotel regulowany z lędzwiami,6głośników,i upust na pare złotych i nówka wozik,miodzio.
Nie wiem bo sie nie znam ale na 1przeglądzie wykryto że po prawej stronie w przednim kole wycieka mi płyn hamulcowy usterke usunięto ale nie jestem przekonany że nie wywaliłem 200za friko ale tak jest w aso
O nie nie mam co pisać!

Usterki Fiat Punto II