Oceny Fiat Punto II Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW 1999-2010

Fiat Punto II Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW 1999-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Punto II Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW 1999-2010

~w.waldek@interia.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
trójka za słaby /60km/ silnik. ale dlatego że lubię pojechać dynamicznie. /na mocniejszy nie było mnie stać/ oraz brak oświetlenia bagażnika /auto z klimą, 2xPP, el. szyby, komputer/ fatalne fabryczne opony. żona daje 4+ :)
3,7
~Grzegorz Ć. Wałbrzych
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Prawdę mówiąc nie miałem dużego wyboru. Autko kupiłem na raty, a fiat dawał najlepsze warunki. W przedbiegach Corsa odpadła (beznadzieja), Polo ? sprzedawcy nie byli zbytnio zainteresowani żeby mi go sprzedać. Na końcu została fabia i fiat, przeważyłyn lepsze warunki ratalne i mniejsze zużycie paliwa ( ma fabię w pracy). A tak poza tym jestem zadowolony , wcześniej miałem Tico!
3,3
~zawiedzony użytkownik
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
przy przebiegu 48 tys. (połowa na oponach zimowych) opony tylne do wyrzucenia (od wewnątrz ścięte) wada zawieszenia tylnego, łożysko tlne wymienione, ograniczniki drzwi tylnych wymienione i nadal skrzypią
3,7
~elmo81
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Generalnie, problemów nie ma, nie jeżdżę jak rajdowiec, raczej delikatnie, jak z kobietą się obchodzę ;) Dlatego ocena jest dobra, na moje 7 tysi w roku zupełnie wystarcza.
~lolo40@poczta.fm
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
nadaje się do jazdy po mieście i na wyjazdy polecam
~Grzyws
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Moim zdaniem Fiat Punto to bardzo udane auto. Posiada rekordowy jak na swoją klasę bagażnik(297l) dobry i oszczędny silnik i przestronną kabinę.

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~zdrajczyk
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Małe autko, nie na długie trasy, doskonałe do miasta!
~www.pawelbednarek2.@tlen.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
super autko na razie bezproblemowe stoi pod chmurka pale i jazda i jest z jazdy przyjemnosc rok 2004 wersja sound zklima polecam
2,9
~Franek
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
To auto to jedna wielka pomyłka niby poważnych usterek nie ma ale ciągle jakiś drobiazg sie psuje, lampy i zderzaki spasowane fatalnie. Nikomu nie polecam PUNTA2 FL-to poprostu rozpad.
~Piotrek
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Mnie się podoba, jeździ sie przyjemnie i bezawaryjnie. Jak zawsze bardzo wiele zależy od eksplatacji.
Fiat Punto II Hatchback