Ocena kierowcy - Fiat Punto II Hatchback

kaziooo, 20 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2003
Fiat Punto II Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2010 - Oceń swoje auto
auto zgrabne,dla mnie w sam raz,nie jest zawalidrogą,a jak trzeba to budzi się w nim diabełek,największy plus dla mnie to ilość miejsca w środku i kufrze,tylko żeby ci z fiata te auta jeszcze lepiej składali;to wtedy jestem kontent całkiem,no i za tę cenę to wydaje mi się nie kupię nic innego z takim wyposażeniem
niby taki spokojny,ale jak mu sie postawi na baczność obrotomierz to ho,ho!tylko trochę mnie denerwuje przepustnica drive-by-vire,jakby czsem działała z pewnym opóźnieniem
skrzynia jak skrzynia,standarcik,ani dobrze ani źle,no może nieźle
no kurcze czasami wydaje mi się,że nie do końca go czuję,ale mam go od niedawna i może dlatego,być może spowodowane jest to tym,że mój poprzendi samochód nie miał wspomagania
jak dla mnie spoko,tylko te tylne słupki
wszystko na swoim miejscu,tylko kto wymyślił żeby przyciski opuszczania szyb były na środkowej konsoli???
dmucha aż miło,z tym że czasami sobie pohukuje jak coś wpadnie do środka
dla mnie w tym segmencie aut bezkonkurencyjny
po odpaleniu silnik pracuje trochę jak diesel,potem się uspokaja,przy wyższych obrotach staje się głośniejszy ale nie jest to hałas który zwala z nóg
zużycie w miarę o´k,miasto ok.7-8l,poza 5-6l,średnie ok.6,5l reszta na razie bez oceny bo mam go za krótko
nie ma co wybrzydzać,chociaż cena jest o´k,to z jakością mogliby popracować
no kurde typowy fiat,7500km przejechane a już plastik skrzypi,a wdrzwiach przy zamku coś chrobocze,LUDZIE LITOŚCI!!!
na razie bez komentarzy
Fiat Punto II Hatchback