Oceny Fiat Punto II Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW 1999-2010

Najnowsze oceny Fiat Punto II Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW 1999-2010

3,8
~dnl.gwd@gmail.com
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
jak za tą kasę,to nie ma za duzych uwag,trzeba brać poprawkę na klasę auta,marka?jakby był znaczek toyota na przedzie,to bym się czepiał,ale....silniki 1.3 tej serii uzywa:fiat,opel,suzuki,tata,więc...?
~malutki8@onet.pl
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
W ciągu ostatnich dwunastu lat to mój piąty samochód- wszystkie z salonu. Ostatnia była alfa 156, 1,8T spark. prawo jazdy mam od 31lat. przejechałem około pół miliona km. Mogę śmiało powiedzieć : ten trzydrzwiowy model to zupełnie przyzwoite autko
~jaras
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
narazie jestem zadowolony jak na ta pojemnosc niezle przyspiesza,jechalem nim 180 .min spalanie jakie osiaglem to 3.6 przy predkosci 90 km poza miastem.Troche slabe wykonczenie wnetrza, chodzi mi ote twarde plastiki,bo przecierz nie kosztuje malo
2,9
~wacik1@op.pl
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
naprawdę nie wiem! po prostu fiat!!! moim następnym samochodem będzie najprawdopodobniej vw golf IV. najśmiezsniejsze jest to, że do vw części są dużo TAŃSZE!!!! JEŹDZIŁEM fiatami od 1985r. mam dość!!!
~Wiesio@enter.net.pl
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Nie ma aut idealnych, ale - jak na razie - jestem bardzo zadowolony. Auto z zewnątrz prezentuje się bardzo atrakcyjnie, pali mniej, niż myślałem i nie sprawia problemów. Nie wiem tylko, jak będzie z trwałością za 4-5 lat (na dłużej go nie przewiduję). W porównaniu z DAEWOO - na minus muszę ocenić serwis (tylko rok gwarancji, gorsza sieć punktów) i chyba trwałość nadwozia (gorszy lakier).
~Wiesio@enter.net.pl
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Musiałem zrezygnować z TICO ze względu na mały bagażnik i długie przejazdy. Szukałem czegoś trochę większego, wygodniejszego, równie oszczędnego i w miarę niezawodnego. Na razie myślę, że dobrze trafiłem. Gdyby nie te 60 KM...

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~L
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Mieszane uczucia, dobrze że mam bogatą wersję z klimą, ABS`em i wszystkimi pierdołami. B. dobry do spokojnej jazdy szczególnie po mieście, nieźle się zbiera, ale jak ktoś go planuje jako auto którym można poszaleć po w krętym górzystym terenie to chyba nie bardzo....
~PI
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
To dobre auto lubi jak się dba o nie go olej.Punciak przejechał 315 tyś bez wymiany rozrządu .Spalanie 3 litry kiepskie przyspieszenie coś za coś .Wachacze trzeba trw .
~PI
3,8
~Tomos
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
trochę trzeszczą plastiki jak zimny-problem znika jak się wewnątrz nagrzeje; firmowy akumulator do wymiany po 1 roku (Centra); twarde zawieszenie;
Fiat Punto II Hatchback