Fiat Punto Punto Evo - Oceń swoje auto

lista nadwozi Fiat Punto Punto Evo

lista silników Fiat Punto Punto Evo

Oceny Fiat Punto Punto Evo

2% gorzej niż w segmencie Auta małe (4,20)

dodano 04.01.2011 17:19:50 przez

Kiedy byłem w salonie sprzedawca powiedział że wszystkie niedoróbki w EVO zostały usunięte,niestety o moim modelu chyba zapomnieli, i tak jak piszą o poprzednim modelu Grande Punto mnie to również dotyka,np.zaczynaja trzeszczeć plastiki,w jednych tylnych drzwiach padła klamka,kurcze przecież ten problem z klamkami trwa już pare lat,coć zaczęło pukać w zawieszeniu a staram sie dbać o nie,w serwisie twierdzą że jest OK i żeby sie tym nie przejmować,zapłaciłem ponad 40000pln i mam to mieć gdzieś?! Zapomniałem sie przypatrzeć spasowaniu karoseri,gdyż dużo czytałem o niedbalstwie w tej kwesti w zeszłym modelu,i rzeczywiście spasowanie tylnej klapy i przedniego błotnika wygląda jakby był po lekkim dzwonie,przejechałem nim 6000tys km i sie totalnie zniechęciłem,Punto EVO niczym praktycznie sie nie różni od zwykłego modelu,i nie pozbawili go tandetnego wykonania,ludzie nie dajcie sie zwieść pierwszemu wrażeniu bo rzeczywiście może sie spodobać,ale jak pojeżdzicie to zobaczycie co chciałem wam przekazać. Czytałem o zeszłym modelu wiele niedobrego i myślałem że troche przesadzają albo może nie tak dbają jak powinni,i zapewnienia sprzedawcy,skusiłem sie i to absolutnie nie był dobry wybór nie moge napisać że fatalnie sie nim jeżdzi ale ilość tych drobnych usterek powoduje że zapominam że to jest nowe auto i totalnie odbiera przyjemność z jazdy,naprawde zastanówcie sie nad wyborem.Pozdrawiam przyszłych użytkowników, życze wytrwałości.

dodano 20.01.2014 21:42:43 przez

Pierwszy fabrycznie nowy samochód w rodzinie, kupiony przede wszystkim z rozsądku. Za te pieniądze ciężko byłoby znaleźć coś z takim wyposażeniem i silnikiem, za taką cenę. Mimo iż sama koncepcja ma już prawie dekadę to jednak Punto wciąż mogę uznać za auto ciekawe i cieszące oko. Ogromny plus za ładne i nieźle wykonane wnętrze. Mówiąc ogólnie, to dobre i sympatyczne auto dla osób, które nie mają zbyt wygórowanych ambicji i oczekiwań.

dodano 07.07.2010 22:21:35 przez

poza w/w usterkami samochód super. Miałem do wyborów wydać te niecałe 50tys zł na fiata z tak bogatym wyposażeniem jakie mam lub kupić "gołe" VW Polo. Wolałem fiata a dlaczego? Wersja Estiva Blue&Me - środek czarno czerwony, zewnętrzny lakier czarno czerwony tzw "progressive black", do tego instalacja gazowa z górnej półki - za takie wyposażenie w Polo musiałbym zapłacić 66 tys zł... i po co przepłacać skoro fiat ładniejszy:P

dodano 17.05.2010 13:30:34 przez

Narazie jest super :) Co najważniejsze za te pieniądze (udało się kupić w promocji) nie znalazłem drugiego tak wyposażonego samochodu w tej klasie :) Zaczynając od radia fabrycznego czy klimatyzacji na doświetlaniu zakrętów kończąc. Przód jest tak brzydki że aż piękny haha ale tak poważnie to najbardziej urzekło mnie wnętrze :) W mojej ocenie Fiat wyprzedził konkurencje o kilka lat.

dodano 06.01.2012 12:54:14 przez

Wcale nie chce jeździć zero przyśpieszenia Vmax nie próbowałem bo jest na dotarciu, fotele nie wygodne - mam 172cm wzrostu i ok 85 kg wagi a czuje się za kierownicą jakbym siedział w foteliku dziecięcym. System Start&Stop - albo trzeba się z nim nauczyć jeździć albo wyłączyć na stałe:/

dodano 26.02.2012 20:16:53 przez

Dobry na miasto i krótkie trasy. Na dłuższych bywa męczący, brakuje koni ale komfort jazdy jest całkiem niezły. Na początku wydaje się oporny i niepewny przy wyprzedzaniu. Później, jeżeli ktoś lubi dynamiczną jazdę po mieście, okazuje się całkiem niepozorny.

dodano 09.01.2013 11:08:23 przez

Jestem jak najbardziej na tak. a czytając opinię pana Krzyśka to uważam że ona ma chyba całe życie pecha skoro mu się takie cuda na kiju dzieją i to przy 6000 km przebiegu. panie krzyśku proponuję Orbit, obniża pH (pecha) ;)

dodano 14.06.2012 11:20:29 przez

Samochód dla 3 osobowej rodzinki w zupełności wystarcza, nawet podczas wyjazdów na urlop można się spokojnie zapakować a szczególnie gdy mamy dzieloną kanapę. Jest tani w eksploatacji i oszczędny w zużyciu paliwa.

dodano 03.10.2011 18:54:21 przez

Ogółem autko bardzo przyjemnie sie prowadzi. Jest ekonomiczne i dosyć przestronne. Jednak mam wrażenie ze czegoś mu brakuje. Pewnie zmieniłbym zdanie gdyby pod maską było 1.4 TJet ;P

dodano 13.10.2013 21:06:53 przez

Posiadam Punto Evo Dynamic z silnikiem 1,3 /85KM/DFP/.samochód sprowadzony z Francji ,jego wyposażeni jest bardziej bogate od podobnego samochodu s salonu w Polsce.

Kierowcy, którzy oglądali Fiat Punto, oglądali także

Dowiedz się więcej o Fiat Punto

Przeczytaj o Fiat Punto

Fiat Punto - ładna i rozsądna propozycja
Fiat Punto - ładna i rozsądna propozycja Mimo upływu lat Fiat Punto jest ciekawą propozycją dla kierowców poszukujących ładnego i przestronnego samochodu za rozsądne pieniądze. Włoski maluch pozostaje przyjazny dla kieszeni także podczas późniejszej eksploatacji.

Fiat Punto Punto Evo 36