Ocena kierowcy - Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d

arseniq, 13 lat temu
Rok produkcji 2010
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d  1.4 77KM 57kW 2010 - Oceń swoje auto
Inne : system audi albo źle złożone drzwi przednie
poza w/w usterkami samochód super. Miałem do wyborów wydać te niecałe 50tys zł na fiata z tak bogatym wyposażeniem jakie mam lub kupić \"gołe\" VW Polo. Wolałem fiata a dlaczego? Wersja Estiva Blue&Me - środek czarno czerwony, zewnętrzny lakier czarno czerwony tzw \"progressive black\", do tego instalacja gazowa z górnej półki - za takie wyposażenie w Polo musiałbym zapłacić 66 tys zł... i po co przepłacać skoro fiat ładniejszy:P
nie mam zastrzeżeń
Polecam - Fiat wprowadził nową jakość w swoich samochodach i piszę to pomimo tych usterek jakei mi się przytrafiły a które ujawniły się już 2 dni po odebraniu samochodu..
wiadomo - Audi czy BMW to to nie jest i nawet nie spodziewam sie po Evo takiej jakości chociażby wykonania wnętrza ale jak za te pieniądze i porównując do konkurencji to nie ma lepszego samochodu!
problem z lewym spryskiwaczem na przedniej listwie - źle podaje płyn na szybę(większość idzie w wycieraczkę i pod) nie można przez to dobrze spryskać szyby przy prędkości od 50km podobno to normalne od czasu wprowadzenia do sprzedaży Grande Punto. Drugi problem to trzeszczenie w prawych przednich drzwiach podczas jechania na nierównej nawierzchni (cos jak by drzwi były źle złożone i słychac drgania szyby) jak i drgania w drzwiach podczas słuchania muzyki - nie wiem czy to głośniki czy drzwi - mam mieć je wymienione więc zobaczymy jak bedzie po wymianie.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 77KM 57kW [l/100km]

6,4