Ocena kierowcy - Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d

M.M., 9 lat temu
Rok produkcji 2010
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d  1.4 77KM 57kW 2010 - Oceń swoje auto
Dla mnie auto bardzo dobre. Można jechać nim spokojnie i bez stresów zarówno nam może jak i w Tatry (zwiedzam oba kierunki). Silnik 1,4 ma doskonałą elastyczność, niezłe przyśpieszenie, wyposażenie (przynajmniej mojej wersji) jest bardzo dobre. Wygląd zewnętrzny i wewnętrzny jest ok. Kupując to autko wiedziałam ze kupuję autko które mnie codziennie dowiezie do pracy i po pracy do domu oraz pozałatwia ze mną wiele codziennych spraw i zmieści zakupy dla całej rodziny i pojedzie ze mną na wakacje. Czego chcieć więcej od samochodu ?
Regularne przeglądy, zmiana filtrów, wymiana olejów, różnorakich płynów, oraz wymiana klocków hamulcowych przy przebiegu 60 tyś a teraz przy przebiegu 90 tyś zgodnie z instrukcją wymieniłam pasek rozrządu i to jest wszystko co robi dla mojego samochodu mechanik.
nie ma co komentować - działa bez problemowo
Dla mnie jest doba, siedzi mi się wygodnie a możliwości regulacji kierownicy i siedzenia kierowcy jest wiele, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Ciepełko to ja lubię i w tym aucie dość szybko (mowa o zimie) robi się cieplutko. Klima działa bez zarzutów.
Każdy ma inną wizję przestrzeni - jedno wolą WV Transportera a mi miejsca wystarcza. Pasażerowi też nie narzekają.
Silnika na skrzyżowaniach niejednokrotnie nie słychać wcale. słychać go w samochodzie od prędkości 110 km/h wzwyż.
Moje autko pali 6,3 l/100 w cyklu mieszanym - uważam ze jak na benzyniaka jest nieźle. A za naprawy tak jak napisałam wcześniej - niewiele ich było w ciągu 4,5 roku użytkowana więc nie mogę narzekać.
Cena mogłaby być niższa dla kogoś kto nie negocjuje. Ja negocjowałam i nie zapłaciłam ceny salonowej (choć nabyłam go w salonie)
Drobnych usterek nie miałam - chyba kupiłam "szczęśliwy egzemplarz" albo to kwestia dbania.
Poważnych usterek nie było :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 77KM 57kW [l/100km]

6,1