Fiat Scudo I - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Fiat Scudo I
Mniej

Oceny Fiat Scudo I

3% lepiej niż w segmencie Dostawcze (3,83)

autodna

dodano 17.04.2006 przez

Duże przestronne wnetrze, dobry ekonomiczny i bezawaryny silnik! Mało elektroniki zawodnej u francuzów! Gabaryty auta w sam raz na małą firme!!!! Ja uważam że to auto może się podobać choć osobiście twierdze że nazwa jest trafiona mówie na niego PASCUDA! Ale mojej żonie sie podoba nawet prowadziła go i stwierdziła że nie jest tak strasznie jak by się wydawało!

dodano 31.08.2011 przez

Idealne auto dla ludzi oszczędnych to auto nie jest do lansowania się to auto do pracy ewentualnie na urlop chcesz zmniejszyć koszty we firmie i polepszyć sobie nastrój kup fiata scudo:) idealny silnik bardzo dynamiczny i oszczędny wiekszy od doblo kangoo combo itd i nie wiele mniejszy od T4 Vito jest po prostu optymalny

dodano 01.11.2003 przez

Petarda jak na taki silnik i na taką wielkość. Przy pełnym obciążeniu (9 osób) 17o km/h. Niskie zużycie paliwa. Potrafiłem nim jechać 24 godziny do Anglii z przerwą tylko ok. 45 min w tunelu pod kanałem. Bez zarzutów. Mam już go 3 lata i na razie nie zamierzam sprzedawać. Maszynka super.

dodano 03.12.2007 przez

wady: silnik jest nieco za słaby z trudem ciągnie ten pojazd nieco za mały udźwig już przy 800-900kg można zrywać asfalt przy nierównościach zalet jest zbyt dużo żeby je tu wymieniać

dodano 22.04.2006 przez

SUPER autko. Przyjemne w prowadzeniu ze względu bardzo elatyczny silnik, wygodne solidne wnętrze, a to wszystko przy naprawdę niskich kosztach eksplatacyjnych.

dodano 30.05.2006 przez

Autko o którym kiedyś marzyłem i w końcu je kupiłem.Samochód bardzo funkcjonalny na codzień i na długie wakacyjne wojaże.

dodano 14.02.2006 przez

to dobry samochod,nie wiem skad opinia awaryjnego? duza przestrzen zaladunkowa przy zachowaniu zgrabnosci auta

dodano 28.03.2010 przez

Dla mnie problemem jedynie jest dość krótka paka- 1,9m Wynagradza to wszystko koszty eksploatacji.

dodano 28.01.2008 przez

Przyjemne, wystarczające dla małej / średniej firmy. Regularne kształty budy. Czego chcieć więcej ?

dodano 17.10.2011 przez

Pomimo wad autem fajnie się jeździ. Jest pakowne, wygodne i mało awaryjne.