Ocena kierowcy - Fiat Scudo I

krupek75@klub.chip.pl, 17 lat temu
Silnik 1.9 D 69KM 51kW
Rok produkcji 1997
Fiat Scudo I 1.9 D 69KM 51kW 1995-2007 - Oceń swoje auto
Duże przestronne wnetrze, dobry ekonomiczny i bezawaryny silnik! Mało elektroniki zawodnej u francuzów! Gabaryty auta w sam raz na małą firme!!!! Ja uważam że to auto może się podobać choć osobiście twierdze że nazwa jest trafiona mówie na niego PASCUDA! Ale mojej żonie sie podoba nawet prowadziła go i stwierdziła że nie jest tak strasznie jak by się wydawało!
Oczywiście zdaję sobie sprawę że to nie najnowsza jednostka! Chodzi normalnie jak ciagnik ! Czyli jak zwykły diesel!
Biegi wchodzą niezbyt precyzyjnie!
Trzyma się drogi całkiem fajnie!
Siedząć wysoko + duże lusterka mogę obserwować sytuację dookoła samochodu! Jedyny mankament to tylne drzwi które na środku tworzą szeroki słupek - tylne lusterko nieprzydatne!
Wszystko na miejscu!
Ja tam zima miałem zawsze saune! z nogami też brak problemów a mam wersje Combinato 8 miejsc!
Wydaję mi się że każdy ma dużo miejsca!
No jest niezbyt cicho kiedy przesiadam się do Punto to czuję sie tam jak w mesiu tak cicho!
Wg. mnie jest idalnie! Jak jeżdze jak stary dziadek to 6,5 a kiedy szaleje do 140 to 8-9 litrów w zależności o pogody! Jeżeli chodzi o ceny części to polecam szereg zamienników ale tylko renomowanych producentów są tańsze i często lepsze jakościowo od oryginałów.!
Kiedy szukałem auta chciałem kupić T4 ale sa tak drogie że niebyło mnie na niego stać. Zupełnie przypadkiem trafiłem na Pascude - przejechałem sie i to było to! Za te kase takie auto! to bardzo rozsądna propozycja! Dałem 12 tyś za 97 rok 130 tys przebiegu od pierwszego właściciela bezwypadkowego!
Mam go dopiero kilka miesięcy! Na razie nic sie niepopsuło!
wszystko gra!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 69KM 51kW [l/100km]