Ocena kierowcy - Fiat Sedici

rlencz - to mój 24 samochód - jeździłem w blisko 30 krajach, 17 lat temu
Silnik 1.9 Multijet 120KM 88kW
Rok produkcji 2007
Fiat Sedici 1.9 Multijet 120KM 88kW od 2006 - Oceń swoje auto
miałem wpłaconą zaliczkę na toyote rav 4 (130 km)- jednak kupiłem sedici po kilku jazdach próbnych - osiągi takie same - 45 tys złotych w mojej kieszeni - nie mówiąc o tym, że dużo ładniejsze auto, pochodzenie też japońskie (suzuki sx4) montowane w tej samej fabryce -tylko, że z najlepszym silnikiem diesla 1,9 (120km) jakiego suzuki nie ma i dlatego zrobiono taką spółkę
naprawdę świetny diesla silnik (używa go też saab) w mieście obecnie pali 8,2 l bdobrze przyśpiesza, jeździłem po leśnych zaśnieżonych drogach , najmniejszej zadyszki
czuje się japońską inżynierie - biegi lepiej wchodzą niż w moim audi 4 z 2003, dobry synchron z silnikiem - fajne przełożenia również na autostradzie
to było zaskoczenie w czasie jazdy próbnej - jak dobre gt - nie mówiąc o lekkim terenie
trochę przeszkadzają przednie słupki, ale w mieście jesteśmy wyżej
nic nie zauważyłem co by mi przeszkadzało
lepiej niż w audi 4
żona mnie wozi - siedzę rozparty
na autostradzie powyżej 150 km/h odczuwa się szum powiertrza, ale w takim razie należy kupić mazdę rx 8
8,2 w mieście - na trasie ok 7 inżynieria japońska ale ceny serwisu jak u fiata - więc nie źle
jeszcze raz rav 4 - około 120 tys zł sedici - 75 tys zł Fiat daje upusty -nawet do 12,5 %, spróbujcie zapytać o coś takiego w toyocie
jak na razie nic
jak wyżej