Ocena kierowcy - Fiat Sedici

krowodrzagorka, 8 lat temu
Silnik 1.9 Multijet 120KM 88kW
Rok produkcji 2006
Fiat Sedici 1.9 Multijet 120KM 88kW od 2006 - Oceń swoje auto
Fiat Sedici jest jednym z najbardziej udanych aut jakie kupiłem. Nie jest przeładowane elektronikom- właściwie nie ma jej w ogóle - nie mam ASRów i jakiś innych wynalazków. Ma świetny układ jezdny w wersji 4x4 - jest małym bandytą na drogach. Po małym upgradzie mam na pokładzie 170 KM i 350 Nm - masę auta udało mi się zbić do 1200 kg - plus odpowiednie ogumienie czyni ten samochód prawdziwym hot hatchem crossoverem - do 100 mierzone na 3 urządzeniach 7,6 s. Prędkość maksymalna 220 km/h. Dość twarde zawieszenie sprawia, że mamy całkowitą kontrolę nad naszym żukiem. Do tego poręcznie krótki wciśnie się praktycznie w każde miejsce parkingowe. Co do ekstremów - w Rumuni przez niedopatrzenie przejechałem na rezerwie ponad 120 km - mega dobry wynik, chociaż stres lekki był. Stres był również w sytuacji gdy z Zębu ( najwyżej położona wieś w Polsce koło Zakopanego ) udaliśmy się w stronę Zakopianki drogą przełajową - oj było zaskoczenie, szuranie podwoziem, błotne kolejny w których raczej myślałem że ugrzęznę - no masakra ogólnie - auto się wybroniło a stały napęd 4x4 jest naprawdę dużym osiągnięciem tego modelu - na koniec przełajowej trasy przyszło mi się zmierzyć z 1,5 metrową muldą - myślałem, że jest bez szans ale zaryzykowałem - przejechałem jak przez parking w Tesco - polecam samochód osobą, które cenią sobie nie tyle komfort co możliwości wszędowiazdu szybkojazdu samochodu!
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 Multijet 120KM 88kW [l/100km]