Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : Trwały nie do zajechania
Układ elektryczny : NIe działające spryskiwacze
Zawieszenie : Amortyzatory tył
Seicento to samochód nie do zajechania , zaczołem jedzić tym autem zaraz po uzyskania prawa jazdy poł na pół z ojcem przez piersze 2 miesiące jezdziłem jak normalny człowiek jednak po tym czasie zaczeło odwalać jak to w młodości aż nie kupiłem 2 swojego samochodu.Bylismy 3 włascicielem auta poprostu katowałęm je ogromnie przeciąganie zakręty na ręcznym jazda w 6 osób nie zepsuło się nic oprócz wyciągnietej linki od ręcznego.Później auto przejoł ojciej gdy ja kupiłem swoje i miało kolejne 8 miesiecy użytkowania bez zadnej awari. Potem autem jedziłem sporadycznie, gdy z garażu nie chciało mi się wyciągać swojego auta, ogolnie w silniku brakło oleju auto się zatrzymało dolewka i jazda tylko cykanie na zaworach kolejne pare miesiecy jazdy pod moją nogą gdy szukałem nowego auta wymieniłem tylko amortyzatory tył i rozrusznik chociaż samochód był po wypadkowy sprzedał się dalej i to nawet za niezłe pieniądze 6500zl pare miesiecy temu.Środek auta był dosyć mocno zniszczony wyglądał jak by przejechał około 160 tys. Sprzęgło chodziło dośyć dobrze skrzynia też więc tak tania i prosta konstrukcja jest godna polecenia! Zapomniałem jeszcze dodać ze tym Seicento jeźdilismy po towar do sklepu "dupa" przy ziemi na maxa gdy przejeżdzało się przez przejazd koła obcierały i tak przez 2 lata albo trafił się nam naprawde udany model albo sprawdza się zasada ze o auto za bardzo nie można dbać widze to teraz po swoim 3 samochodzie.
Silnik nie elastyczny naprawde czesto trzeba zmieniać biegi 8 letnie auto a wyciaga v max 146km/h pewnie jezeli stosowano by większe silniki miał by lżej i spalał mniej paliwa
Króciutka ale pewnie inna w tym aucie by się nie sprwdziła
Jeżeli wszystko jest sprawne całkiem nieżle dobrze radzi sobie bez wspomagania
Parkowanie tym samochodem to bajka płaska szyba z tyłu krótki zwinny można się w każda dziure zmieścić troche za małe lusterka
Wszystko w takim małym aucie jest pod ręką tylko brak uchwytu na napoje i chociaż jednego dużego schowka
Szybko się ogrzewa i tak samo wychładza
Ja mam 186 i dało się całkiem wygodnie podrózować samemu , a do auta wrazie nagłych przypadków zmieści się nawet 6 osób ;) jednak bardzo ciasno
Dosyć głośny zwłąszcza gdy silnik ma wysokie obroty
Naprawy są naprawde tanie nawet w aso amortyzatory orginalne 110 zł 1 wg. mnie pali dosyć dużo bęzyny
Kiedyś dosyć drogie ale jednak można trafic zadbany model od 1 właściciela
Rozrusznik tylko to poszło przez 24 tys przez 2 lata