Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

Długi, 20 lat temu
Rok produkcji 1999
Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 - Oceń swoje auto
Samochód chcę jak najszybciej sprzedać bo kosztuje mnie tyle co lepsze modele.
Boję się jedynie zimy, rano zimny silnik pracuje jak maszyna do szycia mojej mamy. Po 1-2 minutach praca staje się normalna.
Nie miałem problemów, czasami wsteczny nie wskakuje, ale po przerzuceniu na 1 i spowrotem na wsteczny wszystko jest o.k.
Zawieszenie do dupy. Tak twardym samochodem to nie jeżdziłem. Amortyzatory tylne padły po 60tys.
Nie ma problemu
Tragedia. wszystko trzeszczy, siedzenia skrzypią i niewygodne, tylna klapa wali jak młot na wybojach, sied
Do dupy. Zimą to ogrzewam się dopiero w pracy, nawe nie właczam ogrzewania bo szkoda czadu.
Przód O.K., za to tył przy mojej córeczce to tragedia. Po włożeniu krzesełka nie ma miejsca dla dziecka lub żony(przedni fotel trzeba przesunąć maksymalnie do przodu). Także dorosła osoba modli się o jak najszybsze zakończenie jazdy.
Może być jak na to atko
Miasto 6,5l lato, 9l zima; trasa 5,5 l. Jak na tak słaby silnik to trochę za dużo
Za tą cenę spodziewałem się czegoś lepszego niż maluch 126p
Co chwila coś pada
Tragedia, w ostatnim roku (2003) po kolei: przerwanie przewodu do masy a co za tym idzie wymiana sterownika (1000zł), korozja zbiornika na paliwo i jego wymiana (400zł), wymiana amortyzatorów (150zł), wymiana tłumika (1100 zł), wymiana ogranicznika (30zł). Przedemną usunięcie awarii : regulacja przednich świateł, wymiana uszczelek na pólosiach, wymiana uszczelki głowicy silnika....uff trochę tego jest
Fiat Seicento Hatchback 3d