Ocena kierowcy - Fiat Siena

knight2000@wp.pl, 18 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 101KM 74kW
Rok produkcji 1997
Fiat Siena 1.6 i 16V 101KM 74kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
za 10 kawalkow lub mniej...mozna miec calkiem fajne autko!!!! i to rocznik 1997:D.. polecam 1.6 16V...wersja HL ma elektro szyby, wspomaganie, welur i cos jeszcze:D... Ma troche niedociagniec: 1 - podczas wlozenia kluczyka i przekrecenia, stacyjka lubi sie zacinac...i nie mozesz odpalic samochodu..czasami dopiero za 3 razem idzie:( 2- czasami silnik zgasnie zaraz po odpaleniu..tez nikt nie wie czemu:] ale to tylko FIACIK:DD
calkiem fajnie ciagnie zwlaszcza od 3 tys w gore..- pare razy odcielo mi zaplon przy cos kolo 7tys obrotow:D 3 bieg powinien nazywac sie rakietowym:]]..idealny do wyprzedzania stada tirow:D...jadacych 70:D.. za to od dolu, muli, czasami po odpaleniu gasnie - nie wiem czemu- taki kaprys:D predkosc podrozna 140-160 km/h 105 konikow na tone wagi, 10s do 100:D
wsteczny wchodzi jak w starze...tttrrrrrrrrrrr......choc nie zawsze - tez chyba kaprys - reszta ok
precyzyjny i to jak cholera!! nie probujcie otwierac puszki coli podczas jazdy:DD mam argentynski model (tak pisze na blaszce pod maska)... nie widzialem roznicy...ale teraz widze - 80 tys km..i nic nie robilem przy zawieszeniu - na polskich drogach:D na zakretach sie wyhyla...na dziurach plywa.- nie polecam osobom z chorobami lokomocyjnymi..
do przodu dobrze - maski nie widac ale idzie go wyczuc...po bokach tez dobrze:D z tylu dno - wysoki kufer...i wielkie slupki...tylko na lusterka!!!
wszystko pod reka..great:D
w zime grzeje, w lato chlodzi:D...i to bez klimy... brak mozliwosci ustawienia dmuchawy na przednia szybe i na kierowce jednoczesnie:(
to autko dla 2 duzych osob lub 4/5 malych... ale polak potrafi:D ja jestem duzy - fotel max pochylony i odsunienty do tylu...i jest gitara:D
no tak jak trzeba:D..w miescie cicho:D..na trasie do 120 tez:D..potem glosnawo - ale dzwiek przyjemny:D
mi udalo sie zrobic 100km w 6.5 litra!!!..fakt ze bez wyprzedzan i innych tego typu:D.. jak ktos ma ciezka nozke...to niech dobrze patrzy na wskazniki..jedne ida do gory, drogi w dol:DDDDDDD nie mam w nim gazu
niedroga fura, czesci tez, zamienniki maja trwalosc jak orginalne:D..
pierdolki typu zarowki, ciegno od nagrzewnicy,...
eksploatacyjne sprawy- tarcze, klocki, rozrzad co 60 tys itp....ale wszedzie zawsze sam dojechalem:D

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 101KM 74kW [l/100km]

8,2