Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

rafał, 18 lat temu
Silnik 1.6 16V 105KM 77kW
Rok produkcji 2005
Fiat Stilo Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW 2005-2007 - Oceń swoje auto
Witam posiadam Fiata stilo 1,6 ktory to spedza mi sen z powiek, z silnika slychac stuki mimo ze na gwarancji wymieniono juz w nim kompletny rozrzad wraz z walkami, panowie specjalisci z siedleckiego fiata-DARIMEX, popsuli mi podczas innego zlecenia licznik ktory rowniez musielimienic na nowy, wspomaganie wydaje dziwne dzwieki, piski, stuka przednie zawieszenie, jednak serwis nic nie robi bo podobno tak ma byc!!! Mam serdecznie dosyc tego samochodu jak i tragicznego serwisu absolutnie nikomu nie polecam zakupu tego auta, mimo moich interwencji o przedluzenie gwarancji i skarg na serwis i auto do fiat auto poland, ostatnio auto stalo w serwisie 2 miesiace... nikt nie zainteresowal sie moja sprawa, po wymianie rozrzadu oddano mi auto bez oleju w silniku!!! po raz kolejny przestrzegam przed zakupem i serwisem FIATA!!! mam zamiar powolac rzeczoznawce i chce ubiegac sie o odszkodowanie od fiata za ten bubel dzisiaj podczas powrotu z Warszawy - 85 km. migała mi 4 razy kontrolka ENGINE FAULT i stop ENGINE!!! podczas ostatniego przeglądu zmieniono mi klocki na nie oryginalne tanie podróbki które niemiłosiernie piszczą !!! mimo tego ze stare klocki wytrzymalyby jeszcze spokojnie 10.000 - 15.000km. Serwis odpowiada mi na moje uwagi tekstami typu "prosze pana to fiat niech sie pan cieszy ze nie ma pan 1.8 te to dopiero sie psuja..." Mój Fiat Stilo jest z 2003roku i ma przejechane 32.000km. pozdrawiam
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
7,4