Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

kolomaniolo, 21 lat temu
Silnik 1.9 JTD 80KM 59kW
Rok produkcji 2002
Fiat Stilo Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
ogólnie na klasę auta - jestem zachwycony - auto miałem do dyspozycji na weekend - ok 1000 km zrobiłem i jestem "zakochany" w stilo - jtd 80 km, 5d active + klima i radio. problemy z elektroniką wybaczyłem. jedynie ciasno na nogi z tyłu. małe zużycie, bardzo elastyczny, full wypas :) hamulce znakomite, czułe i lekko chodzące przy kazdym zakresie prędkości. kupiłbym, ale za kilka miesięcy, gdy poprawią "dziecięce" choroby :)
jak na 80 KM - rewelacja - elastyczny bardzo, cichutki, oszczędny; miałem chętkę na 115 konną wersję, ale ta w zupełności wystarczyła :)
dobrze zestopniowana, biegi wchodzą świetnie, krótkie drogi, choć drązek rusza się pod wpływem silnika
jak na przeznaczenie - doskonałe właściwosci jezdne; nie za dużo się przechyla, doskonałe wspomaganie, dobre wyczucie jezdni
o dziwo, myślałem ,że będzie gorzej; jedynie trochę problemów na ciasnych parkingach
wszystko pod ręką, jedynie słaba obsługa radia firmowego, genialna kierownica - najlepsza z seryjnych jakie miałem w dłoni :)
szybka klima, cicha, wydajna
przód genialnie, ale gdy z tyłu małe dzieci - po rozmiarach auta spodziewałem się dużo więcej
na tę klase - doskonale - przy 160, dieslem, cicho, silnik pomrukuje miło, wiatru zero, opony zero, spokojnie można rozmawiać
paliwo - git! klima non stop, 4 osoby, pełny bagaznik, dynamiczna jazda - coś koło 6-7 litrów ropy
jak na fiata - dość drogo - ale wypas i właściwości - genialne - szkoda dopłacać za mocniejsza wersję jtd, choć przy uwzględnieniu wewrsji bogatszej "dynamic" - warto dodac na 115 :) wtedy będzie to "ogier" :)
komputer co rusz wyskakiwał z problemami - których nie było (chyba :) ) dość denerwujące; radio się samo wyłaczało - choroby wieku dziecęcego - elektronika
1000 km jazdy testowej i nic
Fiat Stilo Hatchback