Oceny Fiat Tempra Sedan

Najnowsze oceny Fiat Tempra Sedan

2,3
~marko
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Kto chce kupić niech trzy razy się zastanowi. Silnik i skrzynia są wmiarę i sprawdzone w innych modalach. Natomiast reszta to razwiazania pod temprę i różnie z tym bywa. Zawieszenie mozna się przyzwyczaić, przełknać koszty i zawodnośc. Karoseria cała cynkowana to mit, nie wierzcie w to. Jest cynkowana tylko częściowo i w takich miejscach, że daje poczucie całości. nie jest cynkowana plyta podłogowa, a progi są w efekcie auto wygląda na zdrowe,...
~kro2000@o2.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Samochodzik na studencką kieszeń..Duży pakowny (kombi jeszcze pakowniejsze)..Wygodny i ma trochę polotu zwłaszcza z dechą digital..Mam szybki pod prądem z przodu, szyberdach i lusterka..Dodatkowo podgrzewane lusterka są;] Ponoć elektryka we fiatach lubi płatać figle zwłaszcza od sterowania silnikiem..W moim diselku nie ma czegoś takiego więc nie ma się co posypać..;] Żre mi go ruda na dupie ale był bity w nią (lekko co prawda ale jednak) a...
~Pkr
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Miałem wersję z alkantrą na siedzeniach, z deską digital, klimatronikiem, elektryką, szyberdachem, itp. Auto super, a że na gazie jazda była tania. Niestety trafiłem nie zadbany egzemplarz i po jakimś pół roku jazdy silnik powiedział dość, jednak gdyby nie to i problemy z korozją podłużnic może jeździł bym nim do tej pory. Teraz mam dobrze wyposażonego peugeota 307sw, ale najlepiej jeździło mi się Temprą i oczywiście moim pierwszym samochodem...
~beasdazel
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Tempra jest moim drugim samochodem. kupiłem go od handlarza. Poza tym ze staszny brudas to mnie oszukał mówią o niewielu usterkach. Miałem do wymiany sporo części (niezbędnych). Suma-sumarum polecam to auto do nauki jazdy ze względu na ekonomiczność i cenę
~jarwoj@interia.eu
Sedan 1.6 86KM 63kW
Nie zdarzyły mi się usterki które nie pozwoliłyby na dalszą jazdę. Pewnie trzyma się drogi, Nie ma zbyt dużego hałasu przy prędkościach 100-120km/h. Potem jest już gorzej. Bardzo pakowne auto i wciąż ma przyjemną dla oka sylwetkę.
~mag
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
jak na auto z polowy lat 90 tych nie ma co marudzic , duzy wygodny , spory bag. malo bajerow , raczej niezawodny przez 8 lat nie potrzebowalem lawety :) i co wazne ocynkowany ;d 13 lat i nie ma rdzy ;)
Dziennik kosztów dla Fiat Tempra Sedan
12,2
10,8
~slawek@basser.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Jak na cenę samochodu naprawdę świetnie. Polecam ten samochód naprawdę szczerze, sprzedałem go rok temu, jeździłem 8 lat po polsce i za granicą i nigdy mnie nie zawiódł!!! Faktem jest że brał dużo oleju ale przy moim stylu jazdy to normalne. P O L E C A M !!!!!
~rusek
Sedan 1.6 86KM 63kW
posiadam to autko niecały tydzień i zmieniłem zdanie o fiatach, autko jest bardzo wygodne, dynamiczne, przestrzenne i wypasione. silnik pracuje równo i cicho. a najlepszym bajerem są cyfrowe zegary które wszystkich zadziwiają:) moja wersja zawiera dużo elektroniki i nie chciałbym żeby doszło do jej awarii:)
~zdrovit
Sedan 1.6 86KM 63kW
Mój egzemplarz kupiony w polsce od początku jeżdził po stolicy ( czyli duży kontakt z solą ) wymieniony tylko jeden próg z powogu rdzy ale to wina wcześniejszej obcierki, przebieg 230tyś, spokojnie można nawet teraz spalić gumy, nie jednemu kopara opada jak sie rusza ze świateł, ale o autko było dbane to trzeba przyznać
3,7
~Dariusz
Sedan 1.6 86KM 63kW
samochod mialem od dwoch lat, zero problemow, palil nawet na najwiekszych mrozach, spalanie 8-10 LPG, ogolnie bardzo bylem zadowolony z tego samochodu i chetnie kupilbym go jeszcze raz.
Fiat Tempra Sedan