Fiat Tempra Sedan 1.6 i.e. 78KM 1990-1992 - Oceń swoje auto

Fiat Tempra Sedan 1.6 i.e. 78KM 1990-1992

z przebiegiem 192 000 km, wyprodukowany w 1991 roku
~Paweł Tempra 1,6 cat LPG
dodał ocenę 23.08.2006 16:06:02

Samochod ma humory.W moim akurat siada zawieszenie. Przez ponad rok jazdy kilka razy bylem z tym w warsztatach i teraz znow sie szykuje. Wiem ze innym silniki siadaja.

Silnik ok. Mało koni ale na razie moze byc. Jak zimny dosc głosno pracuje.

Ok, czasem wsteczny nie wchodzi.

Tragedia Zawieszenie co zrobie to za tydzien zaczyna coś pukać. Raz urwałem koło przy 30km/h (na szczescie)

Widoczność do tyłu bardzo słaba. (wysoki tył)

Kierownica (stary model) nie wygodna deska digital (nic nie widac w słońcu i zajmuje 3/4 kokpitu.

Tu wszystko ok. Po 5 min goraco ze mozna na krotki rekaw siedziec. ( w zime oczywiscie)

Tutaj wszystko naprawde ok.

Bardzo głośno przy wysokich obrotach

Dosc tanio ale jak sie duzo naprawia to wiadomo,

Za ta cene bardzo wygodny samochod. Jesli ktos lubi czasem pogrzebac to samochod dla niego. Dosc spory bagarznik jesli nie ma sie butli. Blachy nie rdzewieja jak stoi w garazu. Pierwszy rok stal w zime na dworze i zaczyna sie powoli sypac. Rok temu igła. Ogólnie fajny samochod, ma cos w sobie ale sporo dokladam.

Drobiazgi mało sie psuja. Zamki zamarzaja.

No tu niestety lipa. Zawieszenie, układ jezdny, do d... Chyba ze ja mam jakis lewy egzemplarz.

Spalanie 1.6 i.e. 78KM 1990-1992 + LPG

LPG [l/100km]
6,0

5,5

8,0

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.6 i.e. 78KM 1990-1992