Ocena kierowcy - Fiat Uno I

berix suwalki, 18 lat temu
Silnik 1.0 i 45KM 33kW
Rok produkcji 1989
Fiat Uno I 1.0 i 45KM 33kW 1985-1989 - Oceń swoje auto
jak na swoj wiek samochodzik spisuje sie bezproblemowo, mam LPG i to jest najlepsze dla tego auta(lepiej pali w zime na gazie). Oktotny problem z ogrzewaniem (musialem zastorowac kartonowe zastawki na chlodnice).Bardzo podatny na dziury (zniszczyl mi juz 2 radyjka).Troche przymula ale 90km na 2 biegu to juz cos!Jest duzy problem z siedzeniami, nie maja trzymania bocznego, w lato sa parzace(plastikowe obicie) no i sie psuja(juz 2 mam pospawane bo zaczely same sie rozkladac).Male lusterka to nastepny mankament tego samochodziku no i problem z hantelkami(za duza droga hamowania jak dla mnie).Predkosc maksymalna mojego uno to 150km/h (silnik 1l).Coz moge wiecej powiedziec, kupilem go za 3 tys i mysle ze za takie pienadze bylo warto.Samochodzik oszczedny i ergonomiczny maly problemik z wycieraczka(za malo faz szybkosci no i tylko jedna wycieraczka)
to ok moj pracuje jak WRC
to sa problemy czeste ze wstecznym no i poszczegolne biegi ciezko wchodza...trzeba sie namachac
to ok samochod bez wspomagania ale w zupelnosci jest to rzecz nie potrzebna
calkiem klawa widocznosc wysoka pozycja za kolkiem prawia ze widzisz czubek maski
zero do bani-zima cieply szalik i rekawiczki zanim sie nie nagrzeje(zajmuje mu to okolo 15km)
przestrzen dla kierowcy ok wiekszy problem z pasarzerami ale jest cool!ciasno ale wlasno!
6 litrow gazu na trasie, 7 litrow w rasie(140km/h)
nawiewnica pracuje jak kombajn
ostatnio padl mi alternator i rozrusznik ale poza tym wszystko ok

Usterki Fiat Uno I

Fiat Uno I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu