Oceny Ford B-MAX

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford B-MAX

~yeti4321
Mikrovan 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jedyna rzecz, do której mogę się trochę przyczepić to brak możliwości przesuwania tylnej kanapy, czego czasem mi brakowało. Poza tym - świetne auto. Niewielkie zewnętrzne rozmiary pozwalają wcisnąć się wszędzie, co w dużym mieście ma wielkie znaczenie. Jednocześnie wewnątrz jest naprawdę sporo miejsca, jak na te gabaryty. W trasie sprawdza sie doskonale, nawet przy wyjeździe w 8-10 godzinną trasę z pełnym obciążeniem (3 dorosłe osoby, 2...
4,1
~Fdr
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Auto jest bardzo dobrą propozycją dla rodzin z małymi dziećmi. Świetnie spisuje się w mieście, a i w trasie nie ma na co narzekać. Dla jeżdżących autostradami dość często polecam wersję ze skrzynią 6-biegową, w mojej 5-biegowej brakuje tej 6 na dłuższych przelotach autostradami... Przesuwne drzwi docenią rodzice wkładający dzieci do fotelika - koniec obijania głową o drzwi ;) oraz gimnastyki. Bagażnik rewelacyjnych rozmiarów nie ma -...
~Kacper
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Świetne auto, mało pali, bezobsługowe, wygodne i ekonomiczne. Dynamiczny jak na 1.0 i 100KM. Na początku dość sceptycznie byłem nastawiony do B-Maxa, ale zakochałem się w nim i miłość trwa do dziś, nie zawodzi. Najważniejsze w tym modelu to regularna wymiana filtrowo-olejowa - jak się o to dba to można jeździć i jeździć.
~Piotr
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Wersja Trend z pakietem zimowym i panoramicznym szklanym dachem. Auto bardzo praktyczne, pakowne i wygodne, i komfortowe, idealne dla niedużej rodziny. Sprawdza się zarówno w jeździe miejskiej, jak i w trasie. Dobrze wykonane. Satysfakcjonujące przyspieszenie. Spalanie benzyny na poziomie bardziej niż zadowalającym, o ile ma się lekką nogę i stosujemy się do "podpowiedzi" komputera dot. zmiany biegów.
~Jaczo
Mikrovan 1.6 Duratec Ti-VCT 105KM 77kW
Auto posiadam od dwoch lat, prosty silnik dobra skrzynia to bezpieczny wybór na auto z automatem dla nir duzej rodziny, nie drogi serwis ASO a po za tym z samym autem nic sie nie dzieje. Tankowamie i jazda.
~Grzegorz
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Samochód kupiłem nowy z salonu, pojechałem z myślą zakupie Forda Fiesty przez przypadek w salonie zauważyłem B-maxa - ze względu na to że oferuje więcej miejsca, większy bagażnik niż Fiesta i ma super odsuwane drzwi zdecydowałem się kupić B-maxa.
~Darek
Mikrovan 1.6 Duratorq TDCi 95KM 70kW
Na wstępie napiszę że auto użytkowane głównie przez żonę. B-Max doskonale spełnia swoją role drugiego auta w rodzinie. Rodzina 2+2. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jest oszczędne, zwinne i bardzo przyjazne. Sporo udogodnień skierowanych dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi.
~Młody tatuś
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Fajny nasz kompan na skakanie po mieście i troszkę dalej. Jako drugie auto na codzień sprawdza się doskonale dla rodziny z dwójka małych dzieci.
~Adam
Mikrovan 1.6 Duratec Ti-VCT 105KM 77kW
Posiadam ten samochod od miesiaca i naprawde jestem z niego zadowolony.
~Ejag
Mikrovan 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Doskonałość nie istnieje, co najwyżej w pobożnych życzeniach.W tej klasie (mikrovan) brak przesuwanej tylnej kanapy, schowków.Jak na auto segmentu B jakość wykonania na wysokim poziomie.