Oceny Ford Courier

Najnowsze oceny Ford Courier

3,4
~krzysiek
Furgon 1.8 D 75KM 55kW
Autko bardzo dobrze się prowadzi zwłaszcza załadowany w zime nie ma sobie równych, niestety ogrzewanie zaczyna działać dosyc pożno ale za 3000zł nie mozna wymagać luksusu.Silnik mocny jak na ta liczbę koni. Jeżdzę nim ok roku i wsumie nic nie naprawiałem oczywiście porucz wymiany akumulatora oraz naprawy rozrusznika koszt regeneracji 120zł.
3,1
~nimda
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
Do roboty moze byc. NIC POZATYM. RDZEWIEJE JAK ZADNE INNE moje poprzednie auto. To byl kolejny powod do pozbycia sie go. Ogolnie auto nie drogie z dobrym silnikiem. Lecz trzeba sie nastawic na ciagle dokladanie do niego zwlaszcza na blacharza :)
3,6
~modzek
Furgon 1.8 D 75KM 55kW
Jak go nie rozbiję to pewnie jeszcze długo będę go męczył. Za te pieniądze myślę, że przyzwoite auto tylko trzeba niestety o nie dbać i wiedzieć że jak się kupi auto z kręconym zegarem to coś zawsze sie popsuje.
3,2
~sajmonsen@epost.no
Furgon 1.3 60KM 44kW
Jak na auto z 2000 roku i z przebiegiem ok 100 kkm nie powinienem ani razu byc pod samochodem. Awaryjnosc i wysokie spalanie sprawily, ze pozbylem sie tego auta. Niska ladownosc. Z zalet: nowoczesny wyglad kokpitu, wygoda i komfort jazdy, cicha praca silnika.
~lukasz_szettel@wp.pl
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
biorąc pod uwagę fakt że niemam żadnego doświadczenia w naprawach samochodów wszystkie drobne naprawy wykonuje sam (belkę skrętna też mi się udało) to niemogę narzekać. Auto mimo swoich wad jest bardzo twarde i stosunkowo prosto skonstruowane. w drodze nigdy nie zawiodło. kiedyś zerwała mi się linka gazu w trasie, w 3 minuty zrobiłem taką sztukę że jeszcze 150km przejechałem zanim zabrałem się na poważnie do naprawy.
3,4
~marasoff@wp.pl
Furgon 1.3 60KM 44kW
Nie ma czym się ekscytować.Części stosunkowo drogie , usterkowość średnio wysoka,silniki starego typu z dużym apetytem.Ponadto to nieszczęsne dwubryłowe nadwozie , które już wychodzi z produkcji.Perłą pozostaje zawieszenie , którego mogą pozazdrościć wszystkie pozostałe auta. na zakrę tach nie do ruszenia , przy ostrym hamowaniu niemalże staje w miejscy.Mogłoby go prowadzić nawet dziecko
Dziennik kosztów dla Ford Courier
4,1
~ZADOWOLONY
Furgon 1.3 60KM 44kW
całkiem sympatyczny samochodzik !!! ma doskonały start, prawie jak auta sportowe, a i sporo można nim przewiźć - reasumując POLECAM !!! być może COMBO, CADDY i COURIER to jeszcze nie jest wyznacznik aut w tej klasie, i być może są jeszcze lepsze auta od tych które wymieniłem (a nie dane mi było się nimi przejechać) jednak spośród tych ja wybrałbym COURIERA !!! no chyba, że byłoby mnie stać na nowe COMBO 1,7 to wtedy mółbym się wachać
2,6
~niuz
Furgon 1.8D 60KM 44kW
moja przygoda z fordem Courierem trwała 15 lat prawdziwa mała dzielna ciężarówka jeszcze bym go trzymał ale ze względu na zgnite podwozie i przez ciągłe usterki małe i duże oddałem go na złom.
2,9
~Jarix
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
spodziewałem sie czegos lepszego ,choc taniego autka dostawczego...a wyladowalem z reka w nocniku
3,7
~slonko
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
autko dobrze się prowadzi,silnik dobry,zawiecho w miarę,blacha jeżeli jest zakonserwowana to jest OK,mało pali,tanie części i serwis,dużo zamiennikówOgólnie polecam