Oceny Ford Escort V

7 ocen

Najnowsze oceny Ford Escort V

~Sss
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Do napisania tej opinii zachęciło mnie przeczytanie innych ocen o tym samochodzie. Odnoszę wrażenie, że większość z nich napisana jest przez osoby, które zakupiły egzemplarze w fatalnym stanie technicznym, jakich u Nas jest zresztą niestety mnogo. To auto zakupione w dobrym stanie na prawdę zapewnia ogrom frajdy z użytkowania oraz bezawaryjną i tania eksploatację. Co jest dodatkowym atutem, widuje się ich już bardzo mało, więc wzbudzają...
~devilek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Autko kupilem od kolegi za 1500pln, przebieg raczej kolo 222tys km gdyz wnetrze wyglada bdb, fotele z weluru jak nowe, tylko kierownica i galka od biegow zdradza przebieg. Odziwo rdza zaatakowala tylko tylne podluznice na dlugosci 25cm pod bagaznikiem - koszt 250pln. Wymienilem tez akumulator za 200 pln. Dodatkowo zalepilem silikonem mala dziurke pod uszczelka skad przeciekala woda do wnetrza. Czasami szwankuje przelacznik zespolony swiatel bo...
~Sylwester
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Samochód w jednych rękach od 1991 roku, kupiony w salonie Forda w Polsce, jeszcze na czarnych blachach, kolor typu metalic, od nowości przejechał jedynie 118 tys. km. Jedyną rzeczą wymienianą w moim samochodzie był alternator, który się zepsuł w wieku 24 lat, na szczęście jest wszystko w porządku, wszystko wymieniane na bieżąco.
3,7
~Wrona
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Ogólnie całokształt oceniam na 3,8/5. Auto posiada swoje dobre i złe strony. Do zalet zaliczam atrakcyjny wygląd i wyposażenie wnętrza. Największymi wadami są częsta korozja i jak na pojemność wysokie spalanie.
3,1
~Infinity_
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ogolnie gdyby nie problemy z silnikiem w zime to auto jest mega nie zawodne, i pancerne. Skrzynia biegow mega wytrzymala, raz udalo mi sie ja popsuc podczas robienia obrotu o 180* na wstecznym przy pelnym gazie ;) Karoseria troche rdzewieje ale to jest auto z 91 roku !
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Nie jest to auto idealne ale akurat mój egzemplarz jest udany.Wiem że inne escorty może są gorsze ale mój jest udany.Mam go nie cały rok ale kupiłem od rodziny gdzie użytkowali go jakieś 5 lat i oprócz tych rzeczy które si standardowo wymienia to tylko padł im akumulator.Więc nie szukałem nic innego tylko kupiłem od nich.Jak narzazie warto było.
~jarecki0107
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Jak na ten rocznik 91 auto jest na prawdę dobre. Przy zakupie należy uważać na stan dachu oraz uszczelek przy oknach. Warto sprawdzić stan blacharski głównie wlew paliwa. Auto jest świetnie wyposażone wspomaganie ABS el. szyby, lusterka centralny zamek.
~Wojciech
Hatchback 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
Kupiłbym to auto jeszcze raz, ale tylko z silnikiem minimum 1.8 mniejsze są złe konstrukcyjnie i kiepskie jeśli chodzi o spalanie czy też osiągi,auto wygodne bezawaryjne - uważać należy na podłogę którą ruda wcina. Proponuję zaopatrzyć się w żywicę.... :) Młody nie koniecznie majętny człowiek będzie miał spojną jazdę. Mam go 3 miesiąc zrobiłem 7ooo km w polsce i bezawaryjnie! POlcama
3,7
~wlacha
Kombi 1.3 60KM 44kW
Autkiem jeździłem w latach 90 tych. Było naprawdę mocno używane. Częste trasy za granice. Załadowany po dach. Zrobiłem nim 800 tyś km i silnik został wymieniony :)Wujek jeździ nim dalej :). Przez te wszystkie lata miałem raz problemy z elektorniką. Mój znajomy ma przejechane 400 tys i nadal jedzi idzie na burza :)
~taess@op.pl
Cabrio 1.6 105KM 77kW
powiem szczeze ze podoba mi sie nadal to autko. a to ze sie nie psuje(w porównaniu do seata toledo 1.9 td)tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze zakup tego autka był dobra decyzzją. Kazdemu polecam. Dodam tylko ze polecam zadbany egzemplarz.