Oceny Ford Escort VI Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1992-1995

Ford Escort VI Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1992-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Escort VI Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1992-1995

~Aice
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Witam. Uzytkowalem ten samochod, pare miesiecy, ale naprawde jest to swietny wóz. Mialem wersje GHIA, naprawde bardzo dobre wyposazenie jak na 93\'. Dobre wyciszenie samochodu, przy wiekszych predkosciach, 150-160km/h. W srodku bardzo sympatycznie i wygodnie, elektryczny, szyberdach, lusterka, szyby. Spalanie naprawde w miare oszczedne, wyglad z zewnatrz rowniez. No i najwazniejsze zrobilem nim troche Km-ów, i nigdy rzadnej usterki, nigdy mnie...
3,5
~Driver:)
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód Bardzo Dobry jak na swoją cene, kupilem go ponad rok temu i jezdzi prawie bez problemow.Raz mi odmowil jazdy z winy przekaznika pompy paliwa na Allegro 15zl:D aja wstawilem od BMW ktory znalazlem u znajomego w garazu:).Acha Kupilem go z junkersem(LPG) same problemy mialem jak jezdzilem w gazie az wkoncu zdemontowalem Junkers to okazalo sie ze przeplywomierz powietrza sie popsul z winy gazu ale przeczyscilem i chodzi dobrze:). Bardzo...
~Rastan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mam ten samochód 9 lat, w sumie ma 20 lat. Dwa razy pisałem już tu, na przestrzeni lat. Powoli jego działanie zbliża się ku końcowi więc czas na podsumowanie, biorąc pod uwagę, że mam już nowy samochód. Ogólna ocena jest pozytywna: dobra, a może nawet dobra z plusem. Escort VI 1.6 v16 to świetne auto, no, ale po kolei.
2,9
~mati4
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Moje pierwsze auto - wiadomo, takie musi byc. Kupilem je za bardzo male pieniadze - auto bylo bardzo zaniedbane i bardzo zuzyte. Licznik pewnie obrocil sie juz pare razy, elektryka nie dziala, ciezko palil i duzo wciagal. Krotko mowiac: porazka, ale kupil bym jeszcze raz. Auto nauczylo mnie pokory, a przez liczne usterki i brak pieniedzy, wyedukowale mnie pod wzgeledm podstawowych zagadnien motoryzacyjnych i czynnosci serwisowych :D
4,1
~zenek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód oceniam bardzo dobrze, ale nie mogę dać oceny wyższej ponieważ jestem jego właścicielem stosunkowo krótko przez co nie jestem w stanie w 100% dokonać obiektywnej oceny. Jednak musze przyznać że jest to pierwszy ford w mojej karierze i po doświadczeniach z samochodami tj. VW, honda, nissan, peugeot, citroen, fiat itp naprwadę autko przyzwoite i tańsze niż skuter przy obecnych cenach tych roczników.
~GallAnonim1981
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
W sumie jak na tak stare auto, które jest zżarte przez rdzę i korozję daje radę. Moje sprzedałem mimo tych wad - nowy właściciel o nich wiedział ponieważ miały wpływ na bezpieczeństwo, ale instalacja LPG działa cuda i auto sprzedałem w tydzień.
~Mateusz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak najbardziej polecam to auto osobą które szukają nie drogiego samochodu z bogatszym wyposażeniem niż inne auta za te pieniądze. Auto jest u mnie od pięciu lat i jeśli chodzi o silnik zetec 1.6 16 V to wymieniam tylko olej i inne płyny. Nic mi więcej nie trzeba. Silnik Dosyć dynamiczny.Do zawieszenia także nie mam zastrzeżeń.Jedyne co to blacha, ale jeśli auto jest dobrze zakonserwowane to nie ma się o co martwić. JAk dla mnie bardzo fajnie...
4,1
~stefi
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo udany model. Pewnie się prowadzi, żadnych problemów z silnikiem. Przez prawie 10 lat użytkowania i ponad 150 000 km przejechanych tym autem nie miałem przypadku żeby mi \"stanął w polu\". Drobiazgi wychodzą jak w każdym aucie, ale poza naprawami związanymi z normalną eksploatacją (klocki, płyny itp) można powiedzieć że samochód jest bezawaryjny.
~seba
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wnętrze jest nie do zajechania. Kuzyn ma Astrę I i jak widzę poziom materiałów i ich zużycia to w Escorcie jest o klasę lepiej. Wszystko tak toporne że nie można zepsuć. Bagażnik duży, wózek się mieści i bagaże na wakacyjny wyjazd. Lodówka już niestety między kolanami ;) .Nie ma w nim bajerów które mogłyby się psuć.
~kriss
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
w sumie jest to bardzo dobry samochód godny polecenia jedynie do czego się można doczepić to o zabezpieczenie antykorozyjne niestety fordy escorty lubi rdza a w szczególności tylne błotniki to jest standard i koło korka wlewu paliwa u mnie jeszcze poleciał lewy próg podwozie jest ok następny też będzie ford tylko mondeo 1.8 Lpgz roku 98-99 też super samochodzik wiem bo brat takim jezdzi
Ford Escort VI Hatchback