Konkurs gokartowy - tydzień 4

Ford Escort VI 1.3 60KM 1992-1995 - Oceń swoje auto

Oceny Ford Escort VI 1.3 60KM 1992-1995

7% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 22.12.2010 07:27:31 przez

Ogólnie auto dobre do ekonomicznej i spokojnej jazdy, także nie dla tych co chcą poszaleć. Auto przyspieszenia nie miało. Spalanie 8l/100 pozwoliło dotrzeć z jednego końca Polski na drugi. W tydzień przejechałem 2500km i nic się nie stało. Słaby silnik nie pozwolił na odpalenie w większe mrozy, tak więc przestał zimę. Gdy śnieg zniknął i auto zostało odpalone na "pych", przestało jeździć na benzynie. Na gazie paliło i jeździło. Dużo miejsca wewnątrz i wygodne. Trochę zbyt głośne. Fajne prowadzenie.

dodano 07.06.2010 15:00:39 przez

Auto kupiłem ponad 4 lata temu od sąsiadki piętro wyżej która posiadała ESSIEGO od nowosci z salonu. Widziałem go codziennie, wiedziałem co mu dolega, wszelkie naprawy przeprowadzała w serwisie Forda. Po tym czasie uzytkowania moge stwierdzić ze autko warte było tych pieniędzy które za niego dałem, było to łącznie 5000zł w 2005 roku gdy te modele chodziły po 7500-8000zł. Odwdzięczył się za to praktycznie niezawodną jazdą i mogę mu zaufać.

dodano 25.10.2006 22:31:45 przez

samochód kupiłem nie myśląc o nim, opinię znałem z przed paru lat złą, ale teraz jak ma 12 wiosen sypnęły sie progi i podłoga będą wstawiać, trochę....ramy.....no ale wiek robi swoje . wiem że inne lepsze, ale cały czas pod chmurką przez 11 lat, zrobiło swoje, generalnie , albo się jeździ i nie dotyka, albo zagląda i patrzy co jest nie tak , co można poprawić, naprawić , ja tak mam. pozdrawiam escort´owiczów .

dodano 17.07.2003 23:31:32 przez

Super auto jak go kupilem rok temu mial tylko 18tys przbiegu co na te rok czyli 1993 jest po prostu niewiarygodne. Auto bylo uzywane przez starszego pana ktory uzywal je glownie do jazdy w niedziele do kosiola i na dzialke. Auto proktycznie nowe tylko szkoda ze ma tylko 60KM

dodano 07.10.2006 00:02:51 przez

Pozytywnie :) dobra furka dla studenta czyli mnie, do jazdy glownie po miescie. W tracie kiepsko bo 60 kucy pod maska sobie nie radzi (dlatego teraz przesiadam sie na troszke starsze tipo full opcja 2.0 pod maska heh :)

dodano 30.05.2008 12:10:28 przez

wg mojej opinii w tej wersji silnikowej totalna pomyłka. Sam Escort był autem udanym i w miare wygodnym jak na swoją cenę auto ma swoje plusy, aczkolwiek w tej opcji silnikowo/rocznikowej poprostu nie warto.

dodano 01.05.2006 09:43:09 przez

jest to moje pierwsze ałto ale nie jest tak zle jezdziłem gorszymi samochodami w tym wieku ,oczywiscie niema porównania do audi czy bmw chodzi mi o kofort jazdy ale za taka cene niema co narzekac

dodano 24.12.2001 13:07:06 przez

NIezly samochod jak na swoja klase i cene. Przecietne osiagi ale za to bezstresowa eksploatacja, dobry dostep do czesci i zamiennikow, minimalna awaryjnosc i maksymalna radosc z posiadania.

dodano 04.05.2006 14:59:07 przez

Mimo słabego silnika(w tej wersji) i paru niuansów jest to naprawde tanie i wdzięczne auto, idealne dla kogoś kto chce jeździć tanio i wygodnie oraz nie jest maniakiem szybkiej jazdy.

dodano 04.05.2006 14:58:47 przez

Demonstracyjny Hyundai Elantra Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai Elantra Classic Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 132KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 0.1 100KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Ford Escort, oglądali także

Dowiedz się więcej o Ford Escort

Przeczytaj o Ford Escort

Escort - wygasła gwiazda
Escort - wygasła gwiazda Dobre, rodzinne auto? Najlepiej coś z klasy średniej i do tego kombi - Opel Insignia, Honda Accord albo Volkswagen Passat. A coś tańszego? Są jeszcze samochody kompaktowe - Ford Focus, Skoda Octavia... Hmmm... A coś jeszcze tańszego? Cóż - używany Ford Focus i Skoda Octavia. Nie, dalej za drogo.

Ford Escort VI 1.3 60KM 1992-1995 72