Ocena kierowcy - Ford Fiesta IV

nudawas@o2.pl, 15 lat temu
Silnik 1.25 i 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 1997
Ford Fiesta IV 1.25 i 16V 75KM 55kW 1995-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : szybkie autko, nie bierze oleju i mile w dotyku :)
Karoseria : po 12 latach troche rdzy na tylnich nadkolach
Układ elektryczny : nic wielkiego ale sa
jestem zadowolony po tych trzech latach
lubi byc wysoko krecony ale to taki maly scigacz jak trzeba mozna przemierzyc europe z predkoscia 130-140 przy takiej predkosci nalezy spodziewac sie spalania ololo 9 l nie moge nazekac zrobilem tym autem ponad 50 000km i tylko pasek i olej
super biegi wcgodza jak w maslo choc musze powiedziec ze troche za krotkie jak na autostrade ale coz przeciez to maly miejski samochodzik
dobry i precuzyjmy trzyma sie jak diabli pod warunkiem ze mamy dobre opony i zawieszenie i troche ciezko krecic bez wspomagania ale ogolnie gitara
super nic do zarzucenia mam wersje z otwieranym dachem wiec i w gwiazdy moge popatrzec
to tanie auto jest to co potrzebne do prowadzenia tego bolidu
troche paruja szyby i nie wiem dlaczego ale nie raz ogrzewanie sie zacina i grzeje na full
mam 196 wzrostu i powiem nie jest zle z przodu wiadomo za mna nikt juz nie siadzie ale wszystkiego miec nie mozna :)
w wersji z sun roof glosno jak cholera do tego tez slychac silnik ale coz to tanie autko
paliwko lubi jak sie szybko jezdzi ile wlejesz tyle spali ale przy wolnej jezdzie nie jest zle , przemiezylem tym autem cala europe jezdzilem z francji do polski z amgli do niemiec i powiem ze na autostradzie przy 120-130 pali okolo 6,5-7 malo duzo nie wiem wiem tylko ze robiac trasy po 1700km bez przerwy auto nigby mnie nie zawiodlo a zrobilem nim ponad 50000km wiec nie jest zle a ceny pasek rozrzadu z napinaczami okolo 80 euro
tanie jak diabli
po 12 latach zaczela sypac sie elektryka moze dalatego ze mieszkam w anglii a tu wilgotno jak cholera poza tym mucha nie siada ,takie szczegoly jak to sie lampka w srodku zapali a potem juz nie ,albo wycieraczka z tylu dziala a za chwile juz nie takie tam pierdoly
NIGDY NIC POWAZNEGO AUTO DOWIOZLO MNIE ZAWSZE DO CELU

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.25 i 16V 75KM 55kW [l/100km]