Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Ford Fiesta VII 1.4 Duratec 96KM 2008-2012 - Oceń swoje auto

Oceny Ford Fiesta VII 1.4 Duratec 96KM 2008-2012

8% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 20.02.2012 19:27:31 przez

Takiego auta szukalem. Slicznego, troche sportowego i dynamicznego. Hamulce rewelacja - z 50km/h praktycznie staje w miejscu. Bardzo wygodne fotele, wszystkie przyciski pod reka. Pozytywnie zaskoczylo mnie audio. Wady? Kiepska widocznosc na boki, wysokie spalanie w korkach i slabe ogrzewanie przedniej szyby. Jednak wyglad tego samochodu i radosc z jazdy w pelni rekompensują wszystkie drobne bolaczki auta.

dodano 25.07.2013 09:36:21 przez

od samego początku użytkowania jestem mile zaskoczony. Idealnie zestrojone zawieszenie i układ kierowniczy. Silnik mógłby być odrobinę bardziej dynamiczny ale uważam że jest to wystarczające i do miasta i na trasę. Idealna sprawa to ogrzewana szyba przednia. Ogólnie auto idealne dla rodziny w układnie 2+1.Zdecydowanie kupiłbym raz jeszcze.

dodano 01.07.2010 12:50:19 przez

To auto jest bardzo łatwe w prowadzeniu. Wsiadasz i jedziesz. Po 5 minutach można poczuć się jak po długiej znajomości z Fiestą. Układ jezdny bardzo dobry , podobnie jak hamulce. Marnie rozwiązane składanie tylnej kanapy. Tylko oparcie kładzione. Ale dla wielu to może bez znaczenia. Cena to największa wada tego samochodu.

dodano 26.05.2014 13:49:00 przez

Świetne autko idealnie sprawdza się w rodzinie 2+1 całkiem spory bagażnik jak na tą klasę auta ale mógłby być ustawniejszy co za tym idzie musiałem dokupić walizki na inny wymiar ale tylko dlatego że jeździ w bagażniku wózek dziecięcy do tego lodówka podróżna 10L,i 3 kuferki do walizek średniej wielkości

dodano 07.06.2009 22:13:56 przez

Uważam zakup tego samochodu za udany puki co 2 drobne usterki nie były uciążliwe idealny samochód do miasta lub dla studenta. W moim przypadku brałem pod uwagę 3 samochody mazdę 2 toyote yaris oraz fieste. Jak dla mnie bezkonkurencyjna była fiesta. Mazda jest za droga a yaris stary.

dodano 07.08.2009 20:45:10 przez

Jesteśmy zadowoloni Wersja titanium 14 96 koni :) Tylko te spalanie. A jak jeździliśmy nią w grudniu to był szok na ulicach i wszyscy się oglądali:) trochę nas podbudowywał wydatek 53000 zł :(

dodano 21.09.2010 17:11:08 przez

Fajne auto dla singla lub pary. Ewentualnie 2+1. Przyjemne i łatwe w prowadzeniu. Dobre do miasta, ale w trasie też nadspodziewanie dobrze sobie radzi. Ale musi być odpowiedni silnik.

dodano 30.03.2012 09:57:30 przez

dobre auto ale do takiego niedzielnego spacerku. oszczedne, ale jakosc mogła by być lepsza . Drugi raz na zakup bym sie nie namówił.

dodano 05.07.2009 15:52:55 przez

Wszystko na plus oprócz spalania w mieście. Mam wersję Titanium z pakietem Platinium. Jedyne mi brakuje wbudowana nawigacja;)

dodano 25.06.2011 19:52:01 przez

Jedyny w tym segmencie pojazd, który w rozsądnej cenie można tak bogato wyposażyć

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 500 km. Silnik: 1.2 85KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.1 75KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Ford Fiesta, oglądali także

Dowiedz się więcej o Ford Fiesta

Przeczytaj o Ford Fiesta

Ford Fiesta ST - definicja fajnego auta
Ford Fiesta ST - definicja fajnego auta Rodzinne kombi są przestronne, funkcjonalne i ... rodzinne. Mdłe i pozbawione emocji kompakty są racjonalne i potrzebne. SUV-y i Crossover`y nie zawsze są przestronne i rzadko racjonalne, ale są modne. Małe miejskie Hot Hatche? One są po prostu fajne. Czy należąca do tego wywołującego emocje gatunku Fiesta ST okaże się autem, które nie jest rodzinne i do końca racjonalne, ale jest fajne?

Ford Fiesta VII 1.4 Duratec 96KM 2008-2012 27