Ford Fiesta VII 1.4 Duratec 96KM 2008-2012 - Oceń swoje auto

VII
1.4 Duratec 96KM 2008-2012
lista nadwozi Ford Fiesta VII

Oceny Ford Fiesta VII 1.4 Duratec 96KM 2008-2012

8% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 24.10.2014 przez

Auto kupione w jednym z Krakowskich salonów w 2010r. Po 4 latach mogę napisać, że auto nie zaliczyło nawet najmniejszej wpadki. Silnik na swoje gabaryty żwawy do bólu, wyciska wszystko ze swoich 96km. Spalanie nawet przy ostrej jeździe nie przekracza 6L, przy ekonomicznej jeździe nawet można zejść spokojnie do 4,5L. To mój drugi ford i pewnie drugi będzie do zarżnięcia, a 3 kupie w przyszłym roku już nieco większy. Fordy benzyniaki z manualną skrzynią biegów to moim zdaniem zawsze dobry wybór.

dodano 20.02.2012 przez

Takiego auta szukalem. Slicznego, troche sportowego i dynamicznego. Hamulce rewelacja - z 50km/h praktycznie staje w miejscu. Bardzo wygodne fotele, wszystkie przyciski pod reka. Pozytywnie zaskoczylo mnie audio. Wady? Kiepska widocznosc na boki, wysokie spalanie w korkach i slabe ogrzewanie przedniej szyby. Jednak wyglad tego samochodu i radosc z jazdy w pelni rekompensują wszystkie drobne bolaczki auta.

dodano 25.07.2013 przez

od samego początku użytkowania jestem mile zaskoczony. Idealnie zestrojone zawieszenie i układ kierowniczy. Silnik mógłby być odrobinę bardziej dynamiczny ale uważam że jest to wystarczające i do miasta i na trasę. Idealna sprawa to ogrzewana szyba przednia. Ogólnie auto idealne dla rodziny w układnie 2+1.Zdecydowanie kupiłbym raz jeszcze.

dodano 01.07.2010 przez

To auto jest bardzo łatwe w prowadzeniu. Wsiadasz i jedziesz. Po 5 minutach można poczuć się jak po długiej znajomości z Fiestą. Układ jezdny bardzo dobry , podobnie jak hamulce. Marnie rozwiązane składanie tylnej kanapy. Tylko oparcie kładzione. Ale dla wielu to może bez znaczenia. Cena to największa wada tego samochodu.

dodano 26.05.2014 przez

Świetne autko idealnie sprawdza się w rodzinie 2+1 całkiem spory bagażnik jak na tą klasę auta ale mógłby być ustawniejszy co za tym idzie musiałem dokupić walizki na inny wymiar ale tylko dlatego że jeździ w bagażniku wózek dziecięcy do tego lodówka podróżna 10L,i 3 kuferki do walizek średniej wielkości

dodano 07.06.2009 przez

Uważam zakup tego samochodu za udany puki co 2 drobne usterki nie były uciążliwe idealny samochód do miasta lub dla studenta. W moim przypadku brałem pod uwagę 3 samochody mazdę 2 toyote yaris oraz fieste. Jak dla mnie bezkonkurencyjna była fiesta. Mazda jest za droga a yaris stary.

dodano 07.08.2009 przez

Jesteśmy zadowoloni Wersja titanium 14 96 koni :) Tylko te spalanie. A jak jeździliśmy nią w grudniu to był szok na ulicach i wszyscy się oglądali:) trochę nas podbudowywał wydatek 53000 zł :(

dodano 21.09.2010 przez

Fajne auto dla singla lub pary. Ewentualnie 2+1. Przyjemne i łatwe w prowadzeniu. Dobre do miasta, ale w trasie też nadspodziewanie dobrze sobie radzi. Ale musi być odpowiedni silnik.

dodano 30.03.2012 przez

dobre auto ale do takiego niedzielnego spacerku. oszczedne, ale jakosc mogła by być lepsza . Drugi raz na zakup bym sie nie namówił.

dodano 05.07.2009 przez

Wszystko na plus oprócz spalania w mieście. Mam wersję Titanium z pakietem Platinium. Jedyne mi brakuje wbudowana nawigacja;)