Oceny Ford Focus I Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW 1999-2005

Ford Focus I Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW 1999-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus I Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW 1999-2005

~Małgorzata
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Silnik niezawodny, niskie spalanie na poziomie 8,4l w mieście, schodzi do 6,8l w trasie. Jestem niesamowicie zadowolona z użytkowania auta. W moim egzemplarzu czasami występuje problem zacinającej się szyby od strony pasażera. Niestety, auto jest podatne na rudą, dlatego trzeba je regularnie serwisować, zabezpieczać blachę. Poza tym to bardzo ergonomiczny, sprawny i niezawodny samochód. Tego silnika raczej nie polecam na pierwsze auto z powodu...
~MaciejNEMO
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Po 5 latach użytkowania Mk1 kupiłem Focusa MK2 i Mk2 nie dorasta do pięt Mk1.Przesiadlem się z Mk1 2.0 benzyny na Mk2 2.0 TdCi i to był koszmar.Sprzedałem klekota po roku czasu i płacze że sprzedałem Mk1 tylko dla tego że stwierdziłem że ma swoje lata i czas na cos młodszego.
~Dudusss
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Autko wygląda ładnie, jest wbrew pozorom bardzo duże (długością prawie takie same jak ford escort kombi, czy skoda octavia, i o wiele dłuższy od VW Polo) Niestety, parkowanie w centrum Krakowa jest zmorą... Brak czujników parkowania daję się czasami we znaki
~Lkr
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Samochód mam od niedawna , ale narazie usmiech mi nie spada z twarzy , ładnie wyglada jak taki klin , bo wersia to 3d ubrany w czarny lakier i troszke z charakterem sportowym z wygladu lotka z tylu na \"kieliszki\" heh progi nizsze i ladniejsze lampy z tylu
~marian
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
po przejechaniu ok 55 tys km mogę stwierdzić, że to auto się nie psuje-poprzedni właściciel także nie miał problemów, polecił mi go sąsiad i miał rację, jednym słowem bezawaryjny i trwały-zawieszenie dzielnie znosi trudy eksploatacji, wewnątrz jest cicho i wygodnie, stylistyka ponadczasowa, mimo wielu lat się nie nudzi, a prowadzenie to bajka-trakcja doskonała
3,5
~strzelec
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Trend 130KM 3 drzwi - to autko sportowe, nie znajdziecie tu luksusu i wygody. Twarde zawieszenie, dużo pije i głośny ale w zamian można poszaleć. Długie drzwi (łatwo obić) - nie polecam do jazdy miejskiej.
~pedro31@interia.pl
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
nie ma co, super autko, bardzo wdzieczne i dynamiczne, dobre naglosnienie seryjne, klima reczna chlodzi szybko i niezawodnie, przy zamknietym obiegu powietrza nawet za ikarusem choc nic nie widac to w srodku nie smierdzi nic a nic, w ogole bardzo go lubie i dlatego jest czesto myty w nagrode...no musze powiedziec cos negatywnego bo zapesze...tylna polka nad bagaznikiem " chrzesci " na naszych pieknych drogach.
~jfilipowicz1@wp.pl
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Ogólnie biorąc jest to bardzo udany samochód o nadal nowoczesnej stylistyce (wiele marek wzoruje się na innowacyjnych rozwiązaniach - rok 1998). Przez pewie okres czasu pracowałem w firmie Ford i miałem okazję jeździć różnymi modelami fokusa, najbardziej polecam jednostki napędowe 1.8, 2.0 (dla osób z zacięciem do ostrzejszej jazdy) oraz diesla ekonomiczny i wcale nieospały.
~marcin.parys@schenker.com
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
samochod jezdzi jak zloto i za stosunkowo niewielkie pieniadze, przy spokojnej jezdzie pali malo, a potencjal do wykozystania w kazdej chwili duzy, naprawy warto robic poza ASO - wtedy ceny spadaja o 50% a nawet wiecej. Na miasto super, za miasto raczej dla 2 osob.
3,5
~JacekRG jacekrg@poczta.wp.pl
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
przyjemna jazda, silnik ciągnie ale musi mieć swój dzień, duży moment obrotowy, bardzo fajna stylistyka ale jakośc Forda więc nie oczekujcie za dużo. Tylna klapa stykająca zamkami i teleskopami to we wszystkich znanych Mi egzemplarzach. Polecam egzemplarze z drugiej ręki. Nowe są troche przecenione.
Ford Focus I Hatchback