Oceny Ford Focus I Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW 1999-2005

Ford Focus I Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW 1999-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus I Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW 1999-2005

~Yahu 26
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
Największym mankamentem samochodu są problemy z korozją - tylne nadkola / spody drzwi. Na tle konkurencji zabezpieczenie antykorozyjne wypada słabo, chociaż nie ma tragedii. U zaprzyjaźnionego lakiernika koszt usunięcia koroji nadkoli wyniósł 200 zł, a spodów drzwi 150, więc koszty jak na 3,5 roku raczej symboliczne.
3,5
~andrzej
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
przez 4 lata od daty zakupu "nówki" wydalem ponad 5.500pln na hamulce.Srednio co kwartał coś do wymiany: klocki,tarcze,klocki,tarcze,zapiekały sie 4 razy tłoczki,2 razy piasty i lozyska z przodu do wymiany,czujnik obrotów na wale,przycisk spryskiwacza,itd,itp. Jedynym plusem to super trzymanie się drogi.
3,2
~Maciej
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
Nigdy więcej Forda Focusa. Uważam, ze zakup FF był bardzo chybiony. Po wielu opiniach w prasie chyba zbyt wiele oczekiwałem od tego auta. A to po prostu mierny, niczym się nie wyróżniający kompakt. Jak to Ford.
~patrol12@poczta.wprost.pl
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
Auto ogolnie jest ok. Raz zdarzyło mi sie, ze komputer nie pokazywal ilosci kilometrow do przejachania na dostepnym paliwie. Oproz tego nie dzialaja wskazniki na desce rozdzielczejpo wlaczeniu zapłonu przez 30 sekund
~focusman
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
samochód godny polecenia, ekonomiczny, dynamiczny, w miarę komfortowy, dobrze wykończony - nic nie trzeszczy. Po 45 tys. km brak usterek. Silnik to starsza konstrukcja (stosowana w Escortach): apetyt w normie, ale poziom hałasu zbyt wysoki.
3,7
~Młody Gniewny
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
Gdyby nie drobne usterki i słabe wyciszenie auto byłoby całkiem dobre. Spalanie jest niskie bo mieszcze się w granicach 5-6 litrów.
~Dawid W
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
Autkiem dobrze sie jeżdi prowadzenie prawie doskonałe.
~scotimw
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
na jezdzie probnej jezdzilam benzyna a wiec moge powiedziec ze dilnik diesel tdi mie zaskoczyl zrywny jak cholerka, jestem bardzo zadowolona
3,8
~Zbyszek358@gazeta.pl
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
Wymiana uszczelki trwała 3 tyg. Po 10 dniach od odbioru znowu jest wyciek. Mam już dość tego pojazdu.
2,5
~klecze@poczta.fm
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
Samochód przereklamowany, usługa serwisowa beznadziejna, to mój pierwszy i na pewno ostatni ford
Ford Focus I Hatchback