Oceny Ford Focus I Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW 1999-2005

Ford Focus I Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW 1999-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus I Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW 1999-2005

~wiesław
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
W porównaniu z mesiem o podobnym przebiegu, ilość pokonanych kilometrów daje ocenę 4+ a jak przejedzie u mnie 100 tys ( będzie miał 290tys) .wskoczy na 5+ .Podobno ten silnik po lifcie tddi i tyko 75 KM jest bardzo trwały . Jak na razie wszystko działa .
~xyz
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
za tą cene dosyć przyzwoite auto, często można znaleźć w dobrym stanie porównując np do aut z grupy VAG i odchodzi nam koszt AC od kradzieży, złodzieje jakoś unikają focusów. Focusem jeździ sie pewnie dzięki bardzo dobremu zawieszeniu, hamulcom(wersja z tarczami z tyły) i układu kierowniczego, wszystko zgrane rewelacyjnie.
~KR FORDZIARZ
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
Ford Focus to najlepsze auto jakie miałem i mimo, iż musiałem wyłożyć trochę pieniędzy, (auto sprowadzane z niemiec - poprzedni właściciel zupełnie o niego nie dbał) moim następnym autem również zostanie ten sam model Forda.
~mojafoczka
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
jak na te lata to w środku bardzo nowocześnie, za to blacharka słabo.Szybko wychodzi rdza.
~Stanisław
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
Polecam z tym silnikiem i po lifcie . Jako drugie auto komunalne w rodzinie- doskonały.
~Piotr
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
Rewelacyjny pojemny samochód. Zero usterek i problemów przez 12 miesięcy od dnia zakupu. Wymieniłem akumulator, wytrzymał 7,5 roku.
~Fordzik
~Rafał
Polecam !! Należy uważać tylko na rdze
~adam9910
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
Tak jak powyżej ,troszkę głośny ,ale nic nie cieknie i nie telepie ...A i ''genialny'' pomysł z dotarciem do niego ,szczególnie na silnym mrozie ...Patent wart nobla (Silnik)
~Pj
Ford Focus I Kombi