Ford Focus III 1.0 EcoBoost 125KM od 2012 - Oceń swoje auto

Oceny Ford Focus III 1.0 EcoBoost 125KM od 2012

5% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,58)

dodano 03.05.2013 11:57:27 przez

Podsumowując wszystkie opisane wcześniej elementy składające się na ocenę samochodu śmiało mogę całościowo ocenić samochód jako doskonały. Mam kontakt ze sprzedawcami innych marek i wierzcie mi że boją się o sprzedaż samochodów z klasy kompaktowej od kiedy ford wypuścił wersję edition. Oczywiście straszą przed awaryjnością itp., natomiast wystarczy spojrzeć na raporty Dekry. W 100% polecam. Przejadę więcej to wypowiem się wtedy na temat jego awaryjności bądź bezawaryjności. Jak czytam komentarze o "mułowatości" silnika ecoobost to widzę przestraszonego sprzedawcę marki Opel, Kia, VW siedzącego przed komputerem, który wiedząc że nie wyrobi targetu wypisuje takie bzdury.

dodano 04.05.2013 16:01:34 przez

Ogólnie auto jakością wykończenia, zastosowanymi materiałami mocno odstaje od najlepszych z segmentu C - krótko mówiąc plastikowe badziewie. Konkurent co najwyżej dla KIA Ceed, Fiat Bravo, a cenią się jak VW. Mam nadzieję, że za jakiś czas zrobią jakiś lifing i poprawią te materiały rodem z obudowy miksera. Lepsze materiały, niższa cena i z silnikiem 1.6 150 to byłby kompakt idealny. A tak niestety wyszło bardzo bardzo przeciętnie. Sam bym tego auta nigdy nie kupił - Golf VII, Civic IX, Auris II czy nawet i30 biją Focus jakością wykończenia.

dodano 15.08.2013 10:52:52 przez

Ford pozostał Fordem - super prowadzącym się ładnym kompaktem. Niestety wnętrze trzeba polubić z wszystkimi wadami - inaczej trzeba poszukać innego modelu. Sam silnik jest nowy i nie sprawdzony, w Focusie pracuje sprawnie i mało pali - choć nie tak mało jak obiecuje producent. Osobiście przyjemniej mi się jeździ zwyczajnym motorem 1.6 o podobnej mocy i osiagach mimo, ze spali około litra więcej i nie ma turbo.

dodano 28.10.2013 17:59:18 przez

Generalnie świetny samochód,za 74 tys z dobrym wyposażeniem, w tej klasie uważam że jeden z najlepszych samochodów. Nie spodziewałem się ferrari ale i tak się zbiera lepiej niż zakładałem. Na pewno jest jedno wielkie rozczarowanie, 1,0 i nieważne jak jade zawsze bierze min 7,4 l/100 k, a to już jest nie wporządku

dodano 29.12.2013 19:33:58 przez

Samochód łączy bardzo dobre właściwości jezdne z komfortem. Silnik zaskakująco dobry. Niestety materiały i jakość montaży co najwyżej przeciętne. Bardzo dobry stosunek wartości do ceny.

dodano 03.05.2012 16:56:33 przez

Za 79 tys. zł można chcieć i oczekiwać. Auto ma miesiąc i 1887 km na liczniku. Mam tylko nadzieję, że spalanie będzie niższe kiedy się dotrze.

dodano 24.04.2013 23:03:04 przez

skoro autem przez dwa miesiące można było przejechać jedynie 800 km a serwis nie potrafi go naprawić to takie auto to bubel

dodano 11.08.2013 12:26:25 przez

Idealne połączenie dynamicznej jazdy i niskiego zużycia paliwa.

Demonstracyjny Ford Focus TITANIUM

Demonstracyjny Ford Focus TITANIUM

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 200 km. Silnik: 1.0 125KM, benzynowy.

Nissan Navara LE

Nissan Navara LE

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 2.5 190KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Ford Focus, oglądali także

Dowiedz się więcej o Ford Focus

Przeczytaj o Ford Focus

Pomarańczowy zawrót głowy - Ford Focus ST
Pomarańczowy zawrót głowy - Ford Focus ST Jak pech, to pech. Mocne auto z napędem na przód i pierwsze opady śniegu, to niezbyt udane połączenie. Z nadzieją na polepszenie pogody zasiadłem za kierownicą Focusa ST i ruszyłem ku nowej przygodzie.

Ford Focus - zobacz filmy

Ford Focus - Genewa 2014 - Ford Focus - krótka prezentacja
Ford Focus - Genewa 2014 - Ford Focus - krótka prezentacja Ford przedstawił w Genewie zmodyfikowanego Focusa. Zmiany są kosmetyczne, ale dzięki nim ten hatchback będzie miał więcej argumentów w walce z konkurencją.

Ford Focus III 1.0 EcoBoost 125KM od 2012 3