Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

Ford Focus III 1.0 EcoBoost 125KM od 2012 - Oceń swoje auto

Oceny Ford Focus III 1.0 EcoBoost 125KM od 2012

2% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 03.05.2013 11:57:27 przez

Podsumowując wszystkie opisane wcześniej elementy składające się na ocenę samochodu śmiało mogę całościowo ocenić samochód jako doskonały. Mam kontakt ze sprzedawcami innych marek i wierzcie mi że boją się o sprzedaż samochodów z klasy kompaktowej od kiedy ford wypuścił wersję edition. Oczywiście straszą przed awaryjnością itp., natomiast wystarczy spojrzeć na raporty Dekry. W 100% polecam. Przejadę więcej to wypowiem się wtedy na temat jego awaryjności bądź bezawaryjności. Jak czytam komentarze o "mułowatości" silnika ecoobost to widzę przestraszonego sprzedawcę marki Opel, Kia, VW siedzącego przed komputerem, który wiedząc że nie wyrobi targetu wypisuje takie bzdury.

dodano 04.05.2013 16:01:34 przez

Ogólnie auto jakością wykończenia, zastosowanymi materiałami mocno odstaje od najlepszych z segmentu C - krótko mówiąc plastikowe badziewie. Konkurent co najwyżej dla KIA Ceed, Fiat Bravo, a cenią się jak VW. Mam nadzieję, że za jakiś czas zrobią jakiś lifing i poprawią te materiały rodem z obudowy miksera. Lepsze materiały, niższa cena i z silnikiem 1.6 150 to byłby kompakt idealny. A tak niestety wyszło bardzo bardzo przeciętnie. Sam bym tego auta nigdy nie kupił - Golf VII, Civic IX, Auris II czy nawet i30 biją Focus jakością wykończenia.

dodano 15.08.2013 10:52:52 przez

Ford pozostał Fordem - super prowadzącym się ładnym kompaktem. Niestety wnętrze trzeba polubić z wszystkimi wadami - inaczej trzeba poszukać innego modelu. Sam silnik jest nowy i nie sprawdzony, w Focusie pracuje sprawnie i mało pali - choć nie tak mało jak obiecuje producent. Osobiście przyjemniej mi się jeździ zwyczajnym motorem 1.6 o podobnej mocy i osiagach mimo, ze spali około litra więcej i nie ma turbo.

dodano 28.10.2013 17:59:18 przez

Generalnie świetny samochód,za 74 tys z dobrym wyposażeniem, w tej klasie uważam że jeden z najlepszych samochodów. Nie spodziewałem się ferrari ale i tak się zbiera lepiej niż zakładałem. Na pewno jest jedno wielkie rozczarowanie, 1,0 i nieważne jak jade zawsze bierze min 7,4 l/100 k, a to już jest nie wporządku

dodano 29.12.2013 19:33:58 przez

Samochód łączy bardzo dobre właściwości jezdne z komfortem. Silnik zaskakująco dobry. Niestety materiały i jakość montaży co najwyżej przeciętne. Bardzo dobry stosunek wartości do ceny.

dodano 15.11.2014 17:51:40 przez

Ponadczasowy wygląd, może się podobać, często kierowcy ustępują drogi umożliwiając wyprzedzenie, kiedy widzą w lusterku nadjeżdżającego Focusa. Wygląda na szybki i taki jest.

dodano 03.05.2012 16:56:33 przez

Za 79 tys. zł można chcieć i oczekiwać. Auto ma miesiąc i 1887 km na liczniku. Mam tylko nadzieję, że spalanie będzie niższe kiedy się dotrze.

dodano 24.04.2013 23:03:04 przez

skoro autem przez dwa miesiące można było przejechać jedynie 800 km a serwis nie potrafi go naprawić to takie auto to bubel

dodano 11.08.2013 12:26:25 przez

Idealne połączenie dynamicznej jazdy i niskiego zużycia paliwa.

Dowiedz się więcej o Ford Focus

Przeczytaj o Ford Focus

Ford Focus - w jeszcze lepszej formie
Ford Focus - w jeszcze lepszej formie Facelifting Focusa nie ograniczył się do odświeżenia karoserii i zmiany kilku detali wnętrza. Ford poprawił istotne mankamenty kompaktowego modelu - wprowadził nowy system multimedialny i pozbył się przeładowanej przyciskami konsoli środkowej.

Ford Focus - zobacz filmy

Ford Focus ST - BEZ CENZURY - Zachar OFF
Ford Focus ST - BEZ CENZURY - Zachar OFF Już zwykły Ford Focus jeździ świetnie, a co dopiero wersja ST. Można powiedzieć, że auto trawiło do mnie w wyniku zbiegu okoliczności i muszę powiedzieć, że był to korzystny zbieg okoliczności. W filmie: moja subiektywna opinia i wycinki, których nie zobaczysz w oficjalnym wydaniu testu.
Ford Focus Kombi 1.6 EcoBoost 150 KM, 2013 - test AutoCentrum.pl
Ford Focus Kombi 1.6 EcoBoost 150 KM, 2013 - test AutoCentrum.pl Długo się zastanawiałem, czy to w ogóle dać online. Bo zrobione trochę za szybko i na żywioł... Zdecydowałem się jednak zmontować i pokazać Wam ten "partyzancki" test Focusa, ale pod jednym warunkiem :) Proszę, napiszcie - czy jak dostaję auto dosłownie na chwilę to czy mam robić taką "partyzantkę", czy lepiej już nic nie robić? Przyjmę każdy werdykt :)
Genewa 2014 - Ford Focus - krótka prezentacja
Genewa 2014 - Ford Focus - krótka prezentacja Ford przedstawił w Genewie zmodyfikowanego Focusa. Zmiany są kosmetyczne, ale dzięki nim ten hatchback będzie miał więcej argumentów w walce z konkurencją.

Ford Focus III 1.0 EcoBoost 125KM od 2012 10