Ford Focus III 1.0 EcoBoost 125KM od 2012 - Oceń swoje auto

III
1.0 EcoBoost 125KM od 2012
lista nadwozi Ford Focus III

Oceny Ford Focus III 1.0 EcoBoost 125KM od 2012

1% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 03.05.2013 przez

Podsumowując wszystkie opisane wcześniej elementy składające się na ocenę samochodu śmiało mogę całościowo ocenić samochód jako doskonały. Mam kontakt ze sprzedawcami innych marek i wierzcie mi że boją się o sprzedaż samochodów z klasy kompaktowej od kiedy ford wypuścił wersję edition. Oczywiście straszą przed awaryjnością itp., natomiast wystarczy spojrzeć na raporty Dekry. W 100% polecam. Przejadę więcej to wypowiem się wtedy na temat jego awaryjności bądź bezawaryjności. Jak czytam komentarze o "mułowatości" silnika ecoobost to widzę przestraszonego sprzedawcę marki Opel, Kia, VW siedzącego przed komputerem, który wiedząc że nie wyrobi targetu wypisuje takie bzdury.

dodano 04.05.2013 przez

Ogólnie auto jakością wykończenia, zastosowanymi materiałami mocno odstaje od najlepszych z segmentu C - krótko mówiąc plastikowe badziewie. Konkurent co najwyżej dla KIA Ceed, Fiat Bravo, a cenią się jak VW. Mam nadzieję, że za jakiś czas zrobią jakiś lifing i poprawią te materiały rodem z obudowy miksera. Lepsze materiały, niższa cena i z silnikiem 1.6 150 to byłby kompakt idealny. A tak niestety wyszło bardzo bardzo przeciętnie. Sam bym tego auta nigdy nie kupił - Golf VII, Civic IX, Auris II czy nawet i30 biją Focus jakością wykończenia.

dodano 15.08.2013 przez

Ford pozostał Fordem - super prowadzącym się ładnym kompaktem. Niestety wnętrze trzeba polubić z wszystkimi wadami - inaczej trzeba poszukać innego modelu. Sam silnik jest nowy i nie sprawdzony, w Focusie pracuje sprawnie i mało pali - choć nie tak mało jak obiecuje producent. Osobiście przyjemniej mi się jeździ zwyczajnym motorem 1.6 o podobnej mocy i osiagach mimo, ze spali około litra więcej i nie ma turbo.

dodano 28.10.2013 przez

Generalnie świetny samochód,za 74 tys z dobrym wyposażeniem, w tej klasie uważam że jeden z najlepszych samochodów. Nie spodziewałem się ferrari ale i tak się zbiera lepiej niż zakładałem. Na pewno jest jedno wielkie rozczarowanie, 1,0 i nieważne jak jade zawsze bierze min 7,4 l/100 k, a to już jest nie wporządku

dodano 29.12.2013 przez

Samochód łączy bardzo dobre właściwości jezdne z komfortem. Silnik zaskakująco dobry. Niestety materiały i jakość montaży co najwyżej przeciętne. Bardzo dobry stosunek wartości do ceny.

dodano 15.11.2014 przez

Ponadczasowy wygląd, może się podobać, często kierowcy ustępują drogi umożliwiając wyprzedzenie, kiedy widzą w lusterku nadjeżdżającego Focusa. Wygląda na szybki i taki jest.

dodano 03.05.2012 przez

Za 79 tys. zł można chcieć i oczekiwać. Auto ma miesiąc i 1887 km na liczniku. Mam tylko nadzieję, że spalanie będzie niższe kiedy się dotrze.

dodano 24.04.2013 przez

skoro autem przez dwa miesiące można było przejechać jedynie 800 km a serwis nie potrafi go naprawić to takie auto to bubel

dodano 11.08.2013 przez

Idealne połączenie dynamicznej jazdy i niskiego zużycia paliwa.

dodano 27.12.2014 przez

Bardzo przyzwoity samochód.